Inimesed on Tõehetke-Liliti peale kadedad!

Buduaar.ee populaarses arvamusrubriigis "Teeme kuulsuse maine paremaks" proovisime üheskoos leida positiivseid jooni Tõehetke saatest tuntuks saanud Lilit Kaaretist. Poole nädala peal tundsime, et äkki peaksime selle rubriigi katkestama, sest arvamused läksid juba liiga robustseks, kuid siski vedasime õnnelikult lõpuni välja. Üheskoos Buduaar.ee lugejatega leidisme ka Lilitist toredaid fakte.

Buduaar.ee populaarses arvamusrubriigis “Teeme kuulsuse maine paremaks” proovisime üheskoos leida positiivseid jooni Tõehetke saatest tuntuks saanud Lilit Kaaretist. Poole nädala peal tundsime, et äkki peaksime selle rubriigi katkestama, sest arvamused läksid juba liiga robustseks, kuid siski vedasime õnnelikult lõpuni välja. Üheskoos Buduaar.ee lugejatega leidsime ka Liliti kohta toredaid fakte.

 

Las Lilit poseerib kui tahab!
“Ma ei saa aru inimestest, kes rõhuvad faktile, et Lilit on ema ja seega ei tohiks poseerida.
Ei tea miks? Kui keha on säilinud ja Lilitil ju on! Mina, olles emaks saanud, ei tunne küll, et nüüd ihu rohkem katma peaks kui enne, või vastupidi – see ei muuda midagi,” kirjutab lugeja.

Inimesed on Liliti peale kadedad
Mõned lugejad arvavad, et tema peale ollakse lihtsalt kadedad, kuna ta tõesti pingutab kõvasti selle nimel, et tuntud olla! „Näitsik võtab osa erinevatest telesaadetest ja üritustest ning jäädvustab sellega end seltskonnamaastiku üldpildile. Igaühel oma elu ja las Lilit elab seda nii, kuidas ise heaks arvab.”


Olgem Liliti vastu paremad ja soojemad

Lugejate sõnul on neil kahju, et kõiki kohe millegi järgi tembeldatakse, sest me ju ei tunnegi tegelikult Lilitit. „Aga mina näen temas soojust ja väga toredat inimest. Las näitab ennast avalikkuse ees, eriti kui on tegemist ilusa inimesega. Olgem üksteise vastu paremad ja soojemad,” kirjutab lugeja.


Küll vanaduses jõuab kahetseda

Lilit on tüdruk oma parimates aastates ja kui ta praegu oma elu elamata jätaks, siis kahetseks ta seda aastaid hiljem. „Kui meie 50 aasta pärast mõtleme, et oleks võinud noorena ikka meeletumat elu elada, siis Lilitil vaevalt et selline mõte tekiks,” arvab lugeja.

Temaga oleks tore pidutseda
“Mina arvan, et tüdruk on lihtsalt edev ja see ei tee temast veel nõmedat ega halba inimest. Kindlasti on ta lõbus kaaslane. Temaga võib olla tore pidutseda koos,” kommenteerib Buduaar.ee lugeja.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja