Kirsti Timmerile ei meeldi oma muresid kurta

Kirsti Timmer on raadio SKY+  kuum naishääl ning nii mõnigi on tänu Kirstile ja Naisteka saatele leidnud lahenduse vaevanud muredele, ka mehed. Kirsti oskab nõu anda küll, kuid eraelus ootab ta rohkem  rõõmusõnumeid. Eestimaa kuulsa pihiema enda muredest teab kõige paremini vaid ta oma mees.

Kadi Jüriado
kadi@buduaar.ee


Kirsti Timmer on raadio SKY+  kuum naishääl ning nii mõnigi on tänu Kirstile ja Naisteka saatele leidnud lahenduse vaevanud muredele, ka mehed.  


Kirsti oskab nõu anda küll, kuid eraelus ootab ta rohkem  rõõmusõnumeid. Eestimaa kuulsa pihiema enda muredest teab kõige paremini vaid ta oma mees.


Kirsti on eluga rahul ning raadiotöö sobib talle imehästi. Ta saab olla tänu sellele ka piisavalt palju  koos perega ja kaunil suvel rohkesti õues viibida, mis on suur väärtus.  


Kes teab, äkki kunagi saab teda tihedamini näha jälle ka teleekraanil.


Kirsti, millised on Sinu suurimad pahed?


Oi, ma ei suudagi nimetada ühtegi pahet. Vanasti oli selleks suitsetamine, aga oma viimase suitsu tegin ma 19 kuud tagasi.                                                                            


Millest kõige rohkem puudust tunned? 


üldiselt ma proovin nii elada, et puudust tundma ei peaks.  Puudust tunnen vahel mõnest inimesest, kellega kunagi on tihedamalt suheldud, aga kiire elutempo ja võib-olla ka lahkukasvamine on suhtlemist vähendanud.


Mis Sind kõige rohkem häirib enda ümber ringi vaadates, inimestega suheldes?


Mina ei mõista kadedust ja kurjust. Oi kuidas tahetakse â