Rubriik Seitse: Kristiina Savva

Lõvi tähtkujus sündinud Kristiina Savva on tuntud kui esimene eestlane, kelle pildid USA FHMi "Lingerie World Tour 2006" lisa on kaunistanud. Samuti oli ta Eesti FHMi 2005 aasta seksikaim tudeng. Pole ka saladus, et tema oli pikalt paljude tüdrukute lemmiku Marko Asmeri tüdruksõber aastaid tagasi. Vaatame aga, mida vastab Kristiina minu küsimustele rubriigis "Seitse".
/küsitleb: Helena-Reet Ennet/

 

 

 

 

KRISTIINA SAVVA

1. Mis on Sinu isiklik arvamus sellest üldlevinud inglisekeelsest väljendist ”There is no such thing as bad publicity” (ehk siis, et halba reklaami pole olemas)
Julgen pigem vastu vaielda. Halb reklaam lükkab mind isiklikult tootest eemale. Tänapäeval on kõik kohad reklaami täis ja head reklaami kohtab kahjuks harva. Mind häirib, et kõike müüakse läbi alasti kehade ja seksi. Seksikad reklaamid on küll ilusad, kui nad on maitsekalt tehtud, kuid enamus neist on kahjuks labased.
Samamoodi öeldakse ka inimeste kohta: “Parem halb tähelepanu kui üldse mitte tähelepanu”. Eks selles on oma tõetera sees, olgu tegu kas siis halva või hea tähelepanuga, vähemalt paned sa asja/inimest tähele ja see tekitab sinus mingi emotsiooni.

2. Paljud avaliku elu tegelased Eestis väidavad tagasihoidlikult, et Eestis pole staare, et on tuntud inimesed. Mis Sina arvad, kas Eestis on staare? Kes on ”Staar” Sinu mõistes?
Üldiselt ollakse arvamusel, et staarid on kättesaamatud, elavad suurtes villades, sõidavad limusiinidega ja käivad ringi turvameeste saatel. Eesti on nii väike, et siin käime me staaridega samas poes, kohtame neid tänaval, kinos ja bussis. Need on inimesed meie endi keskelt. Aga kindlasti on ka meie armsas väikeses Eestis inimesi, keda staariks pidada. Need on inimesed, kes on tõesti omal alal andekad ja suuri tegusid korda saatnud, kes ei nimeta ise ennast staarideks, vaid on tõesti teiste lugupidamise ja austuse ära teeninud. Üheööstaare, ehk siis lendavaid tähti on meil tõesti palju, neid võikski pigem ”tuntud inimesteks” kutsuda.

3. Palun nimeta oma äranägemise järgi 7 tähtsamat asja, mida inimene peaks kindlasti elujooksul kogema-tegema.
Arvan, et elus võiks vähemalt korra tõeliselt armastada ja olla armastatud, saada emaks/isaks, saada vanaemaks/vanaisaks, osata panna tähele ilusaid elu pisirõõme, reisida oma unistuste kohta, julgeda teha tõeks kõige salajasemaid unistusi!

4. Millised oleksid 7 tööpakkumist, mida sa tagasi ei lükkaks?
Minu elus ei ole karjäär ja tööalased unistused kõige tähtsamad, olulisemad on mulle hingerahu, pere ja sõbrad. Sellepärast ei oska ka rääkida unistuste tööpakkumistest. Peaasi, et töö ei oleks kohustus ja rutiin, vaid pakuks ka südamele midagi. Sellistest põnevatest tööpakkumistest ma ära ei ütlekski.

5. Millised oleksid Sinu 7 soovitust vaba aja veetmiseks?
Käia kinos, teatris, kontserdil, heas restoranis maitsenaudinguid otsimas, pere ja sõpradega aega veeta. Ja vahest on vaja lihtsalt teki sisse pugeda ja omaette olla ning elu üle järele mõelda. Tänapäeva kiires elutempos tuleb kindlasti ka aega iseendale leida!

6. Nimeta palun 7 moekat asja, mida sa endale ihkaksid osta aga pole veel mingil põhjusel ostnud?
Tundub, et inimesed elavad moto järgi ”Võidab see, kellel on surres rohkem asju.”  Parema meelega reisiksin palju ja käiksin ära seitsmes erinevas kohas ümber maailma.

7. Palun nimeta 7 oma lemmik meigi- või hooldustoodet?

1. Teepuuõli,
2. Diori näokoorija,
3. Davinesi Nounou juuksemask,
4. Microcelli küünetugevdaja,
5. Make Up Store`i lauvärvid,
6. Joe Blasco peitekreem,
7. Nivea Pearl & Shine hügieeniline huulepulk.

Helena-Reet Ennet
helenareet@buduaar.ee