Miks meestele meeldivad rinnad?

   Rinnad – pisikesed ja pringid või suured ja lopsakad – kuju ja suurus ei mängi siin olulist rolli – igal juhul on rinnad naisele väga tähtis osa välimusest. Umbes 70% üle 25-aastastest naistest muretseb oma rindade väljanägemise pärast ja kas need on ikka piisavalt atraktiivsed meestele.

Katrin Niit

„Mul võiksid olla natukene suuremad rinnad, siis oleksin oma välimusega enam-vähem rahul“, ütleb üks sõbranna teisele.
“Minu arust täitsa kenad rinnad sul ja pole muret, et vormist välja läheksid, on ilusad ja kikkis ka vanemas eas. Mina aga kardan, et peale sünnitust ja imetamist võib minu lopsakas partii ära vajuda ja kui ma veel mitu last saan, mis siis? – mingeid kive sokis küll ei tahaks!“, muretseb teine.
 
Umbes 70% üle 25-aastastest naistest muretseb oma rindade väljanägemise pärast ja kas need on ikka piisavalt atraktiivsed meestele.
 
Rinnad – pisikesed ja pringid või suured ja lopsakad – kuju ja suurus ei mängi siin olulist rolli – igal juhul on rinnad naisele väga tähtis osa välimusest. Rindadest räägitakse pidevalt; neid hoitakse, treenitakse, kreemitatakse; uuritakse murelikult ja hoolikalt; imetletakse ja võrreldakse; ning lähemalt näha ja puudutada saavad neid vaid vähesed väljavalitud.
 
Rinnad on iga naise uhkus – seksuaalsuse ja emaduse sümbol. Neisse on kätketud ülim naiselikkus ja õrnus, samas ka tugevus, mõjuvõim ja elu.
 
 
Miks meestele rinnad nii väga meeldivad?
 
Rindadel on ka meestele eriline mõju.
Meestele meeldivad peaaegu igasuguse kuju ja suurusega rinnad. Pole tähtis, kas rindade suurust võib võrrelda väikeste sidrunite või hiiglaslike arbuusidega – enamik mehi on neist alati elavalt huvitatud ja naudib neid vaimustunult.
 
Miks on meestel nii raske pilkkontakti saavutada?
Sest rindadel ei ole silmi.
                                         A.Pease „Miks mehed valetavad ja naised nutavad“
 
Meeste jaoks teenivad rinnad enamiku ajast üht eesmärki – seksuaalsete signaalide edastamist.
Mehed on visuaalsed olevused ja enamik naisi oskab seda osavalt ära kasutada. Kas teadlikult või alateadlikult rõhutavad naised sügava dekolteega kleitide ja push up rinnahoidjatega seksuaalse peibutuse mõju veelgi, tuues esile rindadevahelise vao, mis meestele mõjub eriti erutavalt.
Rinnanibusid ümbritsev roosa või pruun laik sisaldab tillukesi näärmeid, mis seksuaalse aktiivsuse ajal meestele erutavalt mõjuvat lõhna eritavad. See selgitab ka miks meestele meeldib sageli pead naise rindadesse peita.
 
 
 
 
Miks meestele rinnad veel meeldivad?
 
  • Rinnad on viljakuse sümboliks – rinnad vihjavad sellele, et naine suudab toita ja alal hoida uut elu.
  • Rinnad rahustavad – sirgjoonelises maailmas, kus on teravad nurgad ja karm reaalsus, on rinnad pehmed, kutsuvad ja soojad – hea paik rahunemiseks ja taastumiseks.
  • Rinnad on head naise erutamiseks,  nendega on hea tegeleda ja mängida – iga mees teab seda.
 
Mis on ühist kokkupandavatel mänguautodel ja naiste rindadel? 
Mõlemad on mõeldud lastele, aga millegipärast lõpuks mängivad nendega ikkagi isad.
                                               
                                                             Allikas: „Internet“

Kas rindade suurus on meestele oluline?
 
Paljud naised ei ole oma rindade suurusega rahul. Väikeserinnalised naised piiluvad suure büstiga naisi huviga. Suurerinnalised kadestavad pisikeste omanikke. Päris rahul oma rindade suuruse ja kujuga on vähesed. Paljud naised on valmis isegi lõikusele minema, et oma rindu kohendada või suurendada.
 
Internetikommentaator Mati arvas rinnaoperatsioonidest järgmist:
Minu arvamus asjast on selline, et silikooniga ebaloomulikuks tehtud rinnad pigem kaotavad. Opiga iluvigade kõrvaldamine, näiteks tõstmine, ühesuuruseks tegemine jne on täitsa loomulik ja hea. Suurendamine-vähendamine samuti, kui neid ei muudeta ebaloomulikuks. Mis puutub aga rippuvatesse rindadesse, mida üle õla saab visata, siis see on enamasti liialdus, ega meil palju selliseid naisi ole, kes elu jooksul 10 last sünnitavad ja neid vähemalt kolm aastat rinnaga toidavad. Selge see, et naiselik rind ei ole kikkis nagu noorel tüdrukul, aga ega see ei tähenda veel, et ta koledam oleks.
 Pealegi miks ma peaks plikalikku naist tahtma, mulle meeldivad hoopis naiselikud!
 
Arvatakse, et meestele meeldivad rohkem just suuremarinnalised naised.
Mõnes mõttes on seal ehk tõetera sees.
Kui uskuda Charles Darwinit ja tema evolutsiooniteooriat, valime me alateadvuslikult partnerid, kes näivad terved ja võimelised järglasi saama. Tema uurimuse kohaselt tõmbavad mehi ligi rinnad – eriti kui nad on parasjagu vormikad, sest need näitavad head ülesehitust ja võimet liiki edasi anda. Kuigi järglaste saamine ei ole enam sama tähtis kui kunagi varem, on see ürgne instinkt siiani kõigis meis olemas.
Kui meeste visuaalsusele veel rõhuda, siis – naise füüsilisel välimusel on esmakohtumisel meeste meeltele tohutu mõju ja üheöösuhet otsides võivad suured rinnad olla mõjuvaks teguriks, kuid kindlasti mitte ainukeseks.
 
Kuigi meestele väga meeldivad rinnad, ei tasu nende mõju ka üle hinnata, sest püsisuhet otsiv mees ei hinda naist kindlasti ainult rinnapartii ja muude kenade väliste parameetrite järgi.  
Pikaajalisel suhtel peetakse olulisemaks ikkagi eelkõige isiksust ja alles siis head välimust ning rindade suurust ja kuju.
Suuruse osas on asi lihtsalt maitses – nii nagu mõned härrasmehed eelistavad blondiine, teised aga hoopis brünette, nii on ka rindadega – kellele meeldivad suured ja lopsakad, kellele pihku mahtuvad õunasuurused ja kes jumaldab „prantsuse naise“ intelligentseid – väikseid, kikkis ja uudishimulikke rindu.
 
Sisemine sära, headus, armas olek ja vastupandamatu elegants, enese eest hoolitsemine, lai silmaring ja soe süda, kaalub kindlasti üles rindade väiksuse, mõne vistriku või lisakilo.
 
Seega tuleks naistel eelkõige rohkem muretseda oma ajupotentsiaali ja isiksuse arendamise kui rindade pärast. Kui targa naise välimuses on midagi vajaka, suudab ta kindlasti endas mõnda teist, ilusamat poolt paremini esile tuua.