Viis viga, mida naised voodis teevad

Viis viga, mida naised voodis teevad

Seksiguru Tracey Cox avaldas Daily Mailile, milliseid patte teevad naised seksides.

Seksiguru Tracey Cox avaldas Daily Mailile, milliseid patte teevad naised seksides.

Eeldavad, et mees tahab alati

Just süütuse kaotanud noormees võib tõesti alati valmis olla, kuid vanusega väheneb ka mehe valmidus. Töö, stress, arved, vaidlused langetavad mehe seksiisu täpselt samamoodi nagu naistelgi. Ei saa eeldada, et mees on nagu masin.

Oletavad, et mehe orgasmiga on kõik läbi

Seks lõppeb tavaliselt siis, kui mees orgasmi saab. Aga see ei pea sedasi olema. Miski ei takista teda sind teistmoodi rahuldamast. Palu tal sind rohkem hellitada, kui ta ise selle peale ei tule. Kui orgasm võtab mehe võhmale, siis leppige kokku, et järgmisel korral saad sina esimesena.

Oletavad, et seks on mehele ”kõigest seks”

Mehed tahavad tunda ennast ihaldatuna täpselt samamoodi nagu naisedki. Mees ei näi tundlikuna, kuid tegelikult ta on seda. Seks on mehele võimalus väljendada armastust ja kiindumust ning tunda end aktsepteerituna, nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kui keeldud seksist, keeldud ühtlasi ka mehest. Seetõttu on väga oluline selgeks teha, et sa ei soovi kõigest seksida, kallistada ja musitada ikka võib.

Naised ei anna juhiseid

Mees erutub ja saab orgasmi palju lihtsamini ja kiiremini kui naine. Naise rahuldamiseks on vaja aga palju enamat. Ütle talle, mida sa tahad, millal ja kuidas ning teie seksuaalelu muutub tunduvalt paremaks. Seleta võimalikult üksikasjalikult.

Naised ülereageerivad, kui neile pakutakse voodis uusi asju välja

Ära satu paanikasse, kui mees soovib vahetevahel voodis midagi uut proovida. Vaevalt sa isegi iga päev sama sööki süüa tahaksid, seega pole ime, et ka voodiellu võiks särtsu juurde tuua. Lase käia! Või vähemalt ütle, et sa mõtled selle peale.

 

Anneli Allikas-Parv

Sarnased artiklid