9 trendikat ja vajalikku asja sinu reisikotis

9 trendikat ja vajalikku asja sinu reisikotis

Suvepuhkus meelitab reisima? Vaata üle, kas oled pakkinud oma reisikoti selle suve trendide kohaselt :).

Suvepuhkus meelitab reisima? Vaata üle, kas oled pakkinud oma reisikoti selle suve trendide kohaselt :).

1. “Armas päevik, täna on järjekordne päikeseline päev…”
Viska puhkuse ajal oma laptop nurka, aitab silmade kurnamisest. Reisimälestuste tarvis päeviku pidamine võib olla vahelduseks huvitav ja kindlasti 10 korda romantilisem kui arvuti kasutamine. Kujuta vaid ette – sina basseini ääres rannatoolis, terrassil või pargipingil eilset päeva meenutamas. Aastate möödudes, kui selle märkmiku taas avad, elustuvad kõik mälestused… Proovi järele!

2. Romantika on seal, kus oled sina!
Viska reisikotti mõned küünlad, need ei võta palju ruumi, aga aitavad luua meeleolu, olgu siis hotellitoas, õhtusel mererannal või aiapeol.

3. Suur puuvillane sall annab sooja ja aitab stiilselt katta iga kehaosa. Sall on abiks, kui vajad rannaseelikut, pluusi, õlasalli või suve moehitti turbanit sasitud soengut varjama või juukseid kaitsma. Või äkki tuli sul ootamatult plaan randa minna ning oled rannalina koju unustanud? Mood ja mugavus on ühes pašmiinas.

4. Ilus reisikott on küll kallis, aga pikaajaline investeering. Jäta spordikott trenniskäimiseks, isegi kui sellel on rattad all – edukas ja trendikas naine hoiab reisil oma asju nahast kohvris, mitte seljakotis või spordikotis.

5. Fotokaamera vajalikkust ei pea vist kellelegi meelde tuletama. Fotode vaatamine on parim viis oma suveseikluste ja -mälestuste teistega jagamiseks.

6. Kas oled pleier peas rannaliival lesinud või metsajooksu teinud, bussireisil või lennujaamas aega parajaks teinud? Kui sul on seda ette tulnud, siis tead, kui asendamatu on mp3-mängija. Muusika äratab inimesi koomast ja aitab beebidel uinuda, muusika loob igale vaatepildile harmoonia ja annab emotsionaalset jõudu. Kas sa kujutaksid ette filmi algust või lõppu ilma muusikata? Ka sinu elu on film – proovi järele!

7. Kui reisid või matkad tihti, siis oled ammu kompassi navigatsiooniseadme vastu vahetanud. Kui sul seda veel ei ole, siis nüüd on aeg soetada endale pihuarvuti, mis leiab kodutee nii seenemetsast kui ka tee Londoni šopingu-tänavalt hotelli juurde.

8. Targad räägivad, et päevitamine pole enam moes. See on jama jutt, ülepäevitamine pole moes, sest kiirendab naha vananemist. Aga väike päikesepai kulub siiski marjaks ära ning aitab patareisid laadida. Kas päevitad või mitte, las see jääb sinu otsustada, kuid sädeleva kehakreemi peaksid kindlasti reisikotti viskama. Su nahk vajab päevase päevitamise järel niisutamist, samas annad oma kehale õhtuseks väljeminekuks sädeleva jume.

9. Enne kodust väljumist vaata üle, kas päikeseprillid on kotis. Randa ja autorooli muretse silmade ette kvaliteetsed päikeseprillid, mis kaitsevad UV-kiirte eest. Õhtusel ajal võid kanda ka odavaid moeprille, millel UV-kaitse puudub, kuid mis sobivad ideaalselt trendika õhtuse look’iga.

Buduaar.ee