Crystal Ra Laksmi naiseks kasvamine Hawaiil

Sündisin maale naise kehas, kuid ei saanud paljuski aru, mida see tegelikult tähendab, enne kui jõudsin oma seiklustega Hawaiile ja tantra-elustiilini. Lühidalt pajatan nüüd oma seiklustest.

Sündisin maale naise kehas, kuid ei saanud paljuski aru, mida see tegelikult tähendab, enne kui jõudsin oma seiklustega Hawaiile ja tantra-elustiilini. Lühidalt pajatan nüüd oma seiklustest.

Maailm on ennast loomas iga päev uuesti ja uuesti nendes imelistes nelja elemendi mängudes. Kõik, mida vormime oma mõtetest reaalsusesse, on üks suur müsteerium ning kaks olulist aspekti selles on nais- ja meesenergiad ja essentsid. Et maksimaalselt luua, on vaja aru saada nende kahe essentsi olemusest ning neid täielikult vallata. Siis hakkab elu Maa peal muunduma imeliseks muinasjutuliseks seikluseks.

Neli elementi
Loomeallikate neli elementi on täielikult esindatud Hawaii saarestiku Big Islandi saarel. Saarel, kus on 11 kliimavööndit, mäe otsas on lumi, ookeanis saab surfata ja snorgeldada aasta läbi, sest suvi kestab 12 kuud. Troopiline kliima hoiab õhuniiskuse paraja ja eurooplase kopsudele on see suur pidupäev. Big Islandil on ka tegutsev vulkaan, millest voolab hõõguvat laavat. Kogu saar on tekkinud vulkaanilisest tegevusest. Maastik on olemuselt väga erinev ja mitmekülgne. Paljud kohad meenutavad Euroopat ja teisi paiku maailmas. Tegu on väga suure saarega ning seega tantsivadki kokku kõik neli elementi – tuli (laava), vesi (ookean ja lumi), maa (mäed ja džunglid) ja õhk (lagendikud). Meesenergiat esindab maa element ja naisenergiat vee element. Selleks et saada nende kahega sõbraks, peaks alustama endast – oma kehast ehk maa elemendist. 

Keha puhastumine
Euroopas elades sain aru, et mu elustiil ja teadlikkus olid ikka väga vähe treenitud. Hawaiil nõuab iga samm teadlikkust, mis pakendisse on pakitud tooted, mis pakenditest edaspidi saab ning kuidas võimalikult säästlikult hakkama saada. Ja seda mitte koonerdamise mõttes, vaid teadlikult tuleb luua kõike nii, et see oleks kooskõlas kõigega meie sees ja meie ümber. Sain aru, et Euroopas elades olin elanud kastis. Inimesed Euroopas ei saa kliima tõttu alati väga palju väljas olla ning seetõttu on nad ka vähemliikuva eluviisiga ning söövad mittetervislikult. Sain aru, et esimene aste naiseks saamisel on kindlasti enda puhastamine. Kui hakkasin esimese seikluse ajal Hawaiil õppima veeteraapiat, sain aru, kui palju on minus kinnist energiat. Kontroll oli kinnistunud mu kaela, mis oli nagu rauast ega liikunud vabalt. Kogu keha oli nagu kandiline ristkülik, mis ei osanud vees eriti midagi peale hakata. Liigesed olid väga kinni, kuigi ma tegin regulaarselt sporti ja sõin üsna tervislikult ka Eestis. Hawaiil sain aru, et kõik osad kuuluvad kokku. Iga väike detail on oluline suuremas mängus. Kui mul on kontroll, ei lase ma elul voolata ning siis ei saa ka naisenergia toimetada.  

Naisenergia seos vee elemendiga
Naisenergiat esindab vee element. Kui vesi meie sees ja ümber on integreeritud, siis voolab absoluutselt kõik meie elus iseeneslikult kergelt. Vesi esindab ka tundeid kui emotsioone, samuti ka läbipaistvust ja selgust. Naine on see, kes hoolitseb ja hoiab. Ta on oma ürgselt olemuselt pehme ja ekstaatiline oma ürgessentsis. Nii Hawaiil kui Eestis veeteraapiaga tegeledes sain aru, kui kinni on inimestel – ja eriti naistel – vee-element ja kui vähe nad tegelikult sellest teavad. Kui hakkasin ka jooma aluselist vett ning jälgima oma toidus aluselist koostist, muutus kogu olemine kohe rahulikumaks. Aluseline keskkond kehas tähendab voolamist ja harmooniat, vastupidiselt happelisele, mis on võitlemine ja raskused. Kui meie vaim hakkab ühinema kehaga, on see kehale ekstrastress, mis tekitab happelise keskkonna. Seega kõik, mis meid lõdvestab, tekitab aluselise keskkonna. Vesi on olnud aegade algusest peale üks olulisemaid loomeelemente ja üks võimsamaid heaolutekitajaid. Eriti kui tegu on sooja veega. Hawaiil on olemas soojaveebasseinid, kus on looduslikud mineraalid. Kui nendes basseinides teha veeteraapiat, siis see mitte ainult ei lõdvesta kogu keha, vaid aitab ka mitmel moel mineraliseerida ja puhastada. Peale mitmeid veeteraapiaseansse oli mul tegu, et pead püsti hoida, sest kael oli täiesti lõdvestunud ja kontrollist vaba. Minu naiselikkus hakkas väljenduma mu tegevustes, mu sõnades ja olemises.  

Vabasukeldumine kui tehnika vee elemendiga ühinemiseks
Vabasukeldumine on teine väga efektiivne moodus, kuidas aktiviseerida vee-elementi ja samas ka minna sügavuti endas. Kui vabasukelduda, peab olema täielikus kontaktis kogu oma keha ja olemisega ning seda tehes peavad olema teised vabasukeldujad kõrval, et pakkuda turvalisust. Kui ma hakkasin mööda nööri alla minema ja mind turvasid mehed, sain aru, et läbi selle ma puhastasin oma mustrit, et mehed on ohtlikud ja neid ei saa usaldada. Nüüd vabasukeldudes oli mu elu osaliselt nende kätes. Kui jõudsin sügavusega 25 meetri peale, tundsin sügavuse kasvades usalduse kasvamist enda ja universumi suhtes. Sain aru, et saan hakkama ka õhuelemendiga, kuna vabasukeldumise ajal hoitakse hinge kinni ja pean kontrollima oma hingamist. Mida sügavamale läksin, seda rohkem rahu tuli minusse. Seda rohkem sain kontakti ürgnaiselikkusega endas. Järjekordselt pärast kolme kuud Hawaiil nägi mu keha välja täiesti perfektne, kõik üleliigsed kilod olid kadunud. Nahk oli pruun ja päevitunud ning sile. Tundsin, et olen oma elu parimas vormis. Kogu see tunne peegeldub seestpoolt väljapoole ja teeb mind väga veetlevaks. Korraga olin ümbritsetud ka mitmetest meestest, kes soovisid minuga kohtama minna. Seespoolne ilu muundus sügavamaks ja täiuslikumaks iga vabasukeldumise uue rekordiga, millega hakkama sain. Ma olen väga palju tasakaalukam ja minusse tuli väga suur kehateadlikkus. Kui ma vabasukeldun, pean tunnetama kogu keha, kuidas ma tunnen, mis kus toimub ja olema sellega kontaktis.  

Tantrakursused kui kehateadlikkuse sõbrad
Sama toimub ka minu korraldatavatel tantrakursustel. Seal õppisin esimest korda naisena ütlema “ei“ ja sellepärast mitte mingit süüd tundma. Õppisin väljendama ka oma kaosepoolt ning sellega teadlikult tegelema. Ma õppisin täielikult, kuidas käia naisena ja kuidas käituda naisena. Õppisin ühendama endas teadlikkust ja tingimusteta armastust. Lõpuks manifesteerisin oma ellu mehe, kes tegi mulle autouksi lahti, kes viis mind välja sööma, kes otsis öömaja, kes abistas millega vaja, kes mind jumaldab just nii, nagu ma olen kõigega, mis ma olen ja mis ma ei ole. Ta plaksutab mu eheduse peale ega jookse metsa. Ta saab aru väärtusest, mida ta endaga hoiab. Ta muundub rohkem meheks läbi minu naiselikkuse austamise ja turvaruumi loomisega.

Meesenergia ja maa element
Meesenergiat esindab maa element. Veel on vaja maad, millel voolata ja mida kasta. Maaenergia peamine eesmärk on luua vormi ja seda hoida. Parim moodus maa ja vee elementi ühendada on läbi teadliku suhte ja intiimsuhte. Teadlik puudutus on üks võimalikest sammudest reaalselt endale lähemale läbi teise kohalolu. See on üks kergemaid kiirteid iseendasse. Võtmesõnaks on siin selge ja teadlik suhtlemine, mis hoiab energiad ja voolamise täiesti puhtana. Samuti oma keha eest maksimaalne hoolitsemine, piisav liikumine, looduses viibimine, teadlik toitumine, puhkamine ning selge mõtlemine aitavad kaasa tasakaalu loomisele elementide vahel. Kui mees austab naist täielikult, tunneb naine end turvaliselt ja hakkab avanema oma armastuse essentsile. Kui ta on avanenud oma armastuse essentsile, aktiviseerib ta ka mehe nii iseendas kui oma partneris. Seejärel on aktiviseeritud loomering. Sain aru, et minus kui tänapäeva naises polnud eelnevalt ruumi mehele, kuna ma olin nii tugev ja iseseisev, polnud mul ruumi mehe vastuvõtmiseks. Hakkasin teadlikult seda jälgima tugevust kaotamata, istusin kõrvalistmele, kus sain olla naine. Nii aktiviseerus minu loomeaspekt kõrgendatud olekus ja ma hakkasin tõeliselt elama.

Ürgessentsi naasmine
Väga palju sellest kõigest tuli Hawaiil just loodusest. Tuli ehk vulkaanijumalanna Pele õpetas rahulikult kirega elus voolama ja olema kontaktis oma seksuaalenergiaga. Õpetas mulle, kuidas seda teha teadlikult. Peamine võti temalt oli – alati, enne kui annad naisena, kontrolli, kas on olemas vastuvõturuum, olgu tegu kas mehe või millegi muuga. Ookean õpetas aru saama, et selles võivad kõik lennata ning kukkuda pole kuskile. Õppisin tõeliselt ja teadlikult usaldama naist endas ja enda ümber, mis lõi silla ühenduseks mehe usalduseni jõudmiseks. Maa element ja kontakt kehaga ka läbi veeteraapia ja vabasukeldumise on vabastanud kehast palju pingeid ja erinevaid allasurutud teemasid, mis äratasid keha uuele vitaalsusele ja energiale. Olen rohkem ehedam. Julgen olla see, kes olen. Kui iga naine saaks kontakti oma tõelise väega, jõuaksime tagasi ürgessentsi, mis annaks meile võime luua piiranguteta. Looksime sedamoodi palju tasakaalukama, aga väestatuma ühiskonna läbi iseenda transformatsiooni ja tasakaalustumise. Muutudes oled nagu kivi, mis vette visates tekitab enda ümber ringe ja jõuab sellega kaugele ning äratades miljoneid südameid. Meie igaühe kätes on uued algused.

Naiseks kasvamise harjutused:

Tantranaise kõnnak
Kujuta ette, et oled kõige ihaldatavam naine maailmas. Su selg on sirge, samm on selge ning õlad ja pea on loomulikult püsti. Tunne, et oled iseenda parim sõbranna ja armastad end nii, nagu oled. Kanna ilusaimat kleiti, mis sul on, ning parimat aluspesu. Tunneta, et oled seksikas. Võimalusel võib harjutada peegli ees ja seejärel tänaval. Ekstratähelepanu on garanteeritud! 


Vee elemendiga tutvumine
Mine basseini, võta kaasa mask, toru ja lestad. Proovi saada selgeks ujumine nende atribuutidega. Liiguta jalgu puusadest ja hinga sügavalt läbi toru, näoli vees olles. Liiguta jalgu üles-alla ja hoia käsi kõrval. Tunneta, kuidas vee element sinus ärkab ning voolujoonelisus aktiviseerub.

Lase end naisena kohelda
Lase kas oma meespartneril või meessõbral end välja kutsuda, autouks avada, söögikoht kinni panna, sinu eest arve maksta, sind ukse ette koju sõidutada ja mitte midagi tagasi oodata. See aktiviseerib su tõelise naiselikkuse 100%.

Võta veeteraapia tund
Tunneta kehasoojas vees olemise mõnu, kui sa ei pea mitte midagi tegema. Lihtsalt lamad vees ja oled, samal ajal kui veeterapeut sind soojas vees masseerib ja venitab. Sule silmad ja võta vastu. Selles situatsioonis pead lahti laskma kontrollist. Kui lased lahti kontrollist, aktiviseerid usalduse, mis on peamine omadus olla tõeline naine.

Tutvu oma meespoolega
Võta üks päev, kus sa tunnetad täielikult oma keha. Parim on kehaline tegevus, kus pead olema kohal, kas mägironimine, vabasukeldumine, sukeldumine või surfamine või ka lihtsalt rulluisutamine või rattaga sõitmine. Vaata ennast nagu kõrvalt ja tunneta, mis sinu kehas toimub. Kas tunned end mugavalt, kui kaugele võid oma liikumisega minna? Kui tunned end ebamugavalt, kas sa väljendad seda? Kui ei väljenda, mõtle, miks? Jälgi oma keha kohalolekut kõikides oma tegevustes terve päeva jooksul. Selle harjutusega saad tuttavaks oma meespoolega endas. Kui oled tuttav meespoolega, saad ühendada naispoolega.

Maa elemendiga tutvumine
Maa elemendi integreerimiseks kaeva ennast rannas liiva sisse ja lama seal natuke aega. Tunneta, et tõmbad endasse meesenergiat ning vormi ja mateeriat, mis aitab sul manifesteerida, mida valid. Pärast seda mine vette ja tunneta, kuidas sinu mees- ja naispool sinu sees ja sinu ümber üheks sulavad.

Seikluskoolitustest Hawaiil, Auratransformatsioonist™, tantrakursustest, veeteraapiast ja vabasukeldumisest saad lähemalt uurida www.newflow.ee lehelt.  

Crystal Ra Laksmi, Buduaar Shopping sügis 2011