Viimane võimalus: Buduaariga Portugali puhkama!

37 kommentaari

Buduaar ja Horizon Travel korraldavad lõbusa nädalase puhkusereisi Portugali Albufeira kuurortisse. Otselend Tallinnast väljub 29.mail. Kõik Buduaari registreerunud kasutajad, kelle kontol vähemalt 150 foorumipostitust, saavad osta reisi 2000 krooni soodsamalt. See hind kehtib vaid foorumikasutajale ja kui on soov kaasa võtta sõber või sõbranna, kes pole buduaarikas, siis peab tema maksma täishinna. Õnneks on veel reisini aega ja punktid peavad koos olema alles aprilli lõpuks, ehk siis kuu aega enne reisi. Kindlasti tasub silmas pidada, et kohtade arv lennukis on piiratud.

Buduaar ja Horizon Travel korraldavad lõbusa nädalase puhkusereisi Portugali Albufeira kuurortisse. Otselend Tallinnast väljub 29.mail ja sinna saavad pileteid osta kõik huvilised. Kuna reis leiab aset juba kuu aja pärast, siis nüüd on viimane võimalus otsus vastu võtta ja piletid ära broneerida.

Buduaarikatele kehtivad reisil palju soodsamad hinnad, nimelt saavad kõik Buduaari registreerunud kasutajad, kelle kontol vähemalt 150 foorumipostitust, osta reisi 2000 krooni soodsamalt. See hind kehtib vaid foorumikasutajale ja kui on soov kaasa võtta sõber või sõbranna, kes pole buduaarikas, siis peab tema maksma täishinna. Õnneks on veel reisini aega ja punktid peavad koos olema 10.maiks. Nii et kui su sõber või sõbranna ei ole Buduaar.ee kasutaja, jõuab ta kindlasti end kasutajaks registreerida ja punktid kokku koguda. Kindlasti tasub kiirustada, sest kohtade arv on piiratud.Kui soovid sõbrannale või sõbrale seda infot edasi saata, siis vajuta SIIA.  

Mida sellelt reisilt oodata?
Kui sa pole varem Portugalis Algarves puhanud, siis loe selle reisisihi kohta rohkem SIIT. Mai lõpus on Portugalis korralik suvi ja ilusad ilmad on garanteeritud. Saad  palju ujuda, magada, päevitada, raamatuid lugeda ja õhtuti koos teiste buduaarikatega kohvikus või klubis chillida.
Kõigil buduaarikatel, kes reisile tulevad,  on võimalus osa saada toredast meelelahutusprogrammist. Lisaks on Sul võimalus kaasa elada ja võib olla isegi osalega Buduaari ajakirja sügisnumbri pildistamistel. Enamus lisaprogrammist on tasuta ja sisaldab ka toredaid auhindadega premeeritavaid võistluseid, auhinnad on välja pandud Buduaari ja koostööpartnerite poolt, Dermoshop kingib igale Buduaari reisijale kosmeetikatoodete reisikomplekti.
Buduaari meelelahutusprogramm sisaldab:

*  ühisest VIP-ööklubipidu, mis sisaldab meie poolt ette valmistatud programmi
* Portugali temaatilist õhtusööki, mis sisaldab eestikeelset programmi, õhtu üllatusesineja on Merka
* ühiseid rannasessioone
* ühist shopingupäeva
* hommikusi ranna- või vesiaeroobika sessioone
* ühist veepargi külastamist

Kuna hooaeg ei ole veel alanud, sisi detailne programm, mis sisaldab sündmuste kellaaegasid ja kuupäevasid, valmib vahetult enne reisi.

Hotellid
Reiseletulejatel on valida 2 hotelli vahel, millest üks on 3-tärniline ja teine 4-tärniline hotell. Pakett, mis sisaldab Varandas Albufeira*** hotelli, maksab 8995 krooni, buduaarika hind 6995 krooni, lisaraha eest saab tellida ka hommikusöögi, see maksab 750 krooni. Teine kallima paketi hotell Real Bellavista & Spa****,  mis sisaldab ka hommikusööki, maksab tavahinnas 11995 krooni, hind buduaarikale 9995 krooni. Kui sa tuled üksi ja vajad toakaaslast, siis anna sellest teada Horizon Traveli esindajale, ja katsume sind mõne teise buduaarikaga ühte tuppa paigutada.
Kui meie hotellivalik sulle ei sobi, siis võid valida ka mõne teise hotelli, aga meie oleme välja valinud need kaks hotelli, mis asuvad suhteliselt teineteise lähedal, kuna suurem osa tegevusest toimu seal. Lisaks, teistele hotellidele ei kehti Buduaari allahindlus, küll aga on sul võimalik meie programmist  osa saada. Hotellivalikuga saad tutvuda SIIN.

Et rohkem Portugali kohta infot saada või reisi broneerida, palun saada oma  kiri Horizon Traveli reisikorraldajale aadressile kaidi@horizontravel.ee.  Buduaari lisaprogrammi kohta võid küsida lisainfot info@buduaar.ee

Mida sa veel teadma peaks?
See ei ole päris privaatne puhkus, kuigi sa ei pea igas asjas kaasa lööma, siis pead arvestama sellega, et Buduaari  programmi kuuluvaid üritusi kajastab  ja kannab Buduaar.ee iga päev üle. Tore on see, et sel ajal, kui sina puhkad ja lõbutsed meiega, saavad su sõbrad ja pereliikmed Buduaar.ee vahendusel meie puhkusele kaasa elada. Teadma peaks ka seda, et kuigi osad Buduaari programmis sisalduvad asjad on tasuta ( ühised rannasessioonid, aeroobika jm.), siis õhtusööke ja ööklubi sissepääse reisi hinna sees ei ole. Kahjuks ei oska me veel ka  öelda, palju need asjad maksavad, sest hind sõltub kohapealsest teenindajast.  
Veel tahame öelda sulle seda, et see ei ole sugugi ainult tüdrukute reis- kui tahad, võid kaasa võtta oma pere, lapsed, mehe. Kuigi programmi kokku pannes oleme siiski mõelnud eelkõige naistele.

Kuidas reisi broneerida?

Et rohkem Portugali kohta infot saada või reisi broneerida, palun saada oma  kiri Horizon Traveli reisikorraldajale aadressile kaidi@horizontravel.ee. Et saada kokkulepitud allahindlust, pead broneerimisel oma kasutajanime ja pärisnime lisama. Horizon Travel annab  andmed meile ja meie kinnitame sinu kuuluvuse meie kasutajaskonda, kinnitame su punktisumma ning siis hakkab kehtima sinu soodustus.

Kui soovid Buduaari foorumis teistega selle reisi teemal suhelda, siis teema asub SIIN

Nendel, kes sel korral reisile tulla ei saa, ei tasu meelt heita, sest koostöös Horizon Traveliga on plaani veel sel aasta uusi reise. Loe ja vaata eelmise reisi pilte lisaks SIIT.

Kohtumiseni Portugalis.

 

/Marge Rahu/