Pulmad

PULMAPIDU BUDUAARIS: Tiina ja Märt

-

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Tiina 33 ja Märt 36.

Kust tulete?

Raplast/Tallinnast.

Millega igapäevaselt tegelete?

Märt on ürituste korraldaja ning Tiina on Kookeris treilerite korraldaja.

Kohtumislugu

Kohtusime Tinderis. Kuid kokku saime paari nädala pärast alles ning peale seda ei läinud rohkem ühtegi päeva kui poleks kohtunud. Mõne kuu päraat kolisime kokku kuna tunne oli õige ja niikuinii olime koguaeg juba koos. Abieluettepaneku sain eelmisel kuul ning siin me nüüd oleme. 🥰

Kui kaua koos olnud olete?

1 aasta ning 60 on veel minna.

Lemmikmälestus koos

Neid on palju, aga enim meeldis ilmselt see, kuidas keset varahommikut kella 4 ajal sõitsime Viru rabasse, et koos ilusaid pilte jäädvustada. Ise olime nii unised, aga lõpuks oli kõik lihtsat nii võrratu.

Kihlumislugu

See toimus Jõgevamaal metsas, Märt viis meid Glämpingusse puhkama nädalavahetuseks. Hiljem pargis jalutades laskus ta ühele põlvele, ta oli ikka väga närvis ☺️ Kôik oli nagu muinasjutus.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Kuna tunneme, et abielu on midagi erilist ja püha ning seda tuleks ka väga eriliselt ja meeldejäävalt korraldada. Me elame ju ainult 1 korra ja koos oleme elu lõpuni. 😍

Pulmad