Reklaam sulgub sekundi pärast

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA

PULMAPIDU BUDUAARIS: Annika ja Brandon

Buduaar

-

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.

Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.

Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.

Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! 

Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Annika (24), Brandon (22)

Kust tulete?

Mina olen pärit Ida- Virumaalt, Kohtla- Järve linnast ja Brandon Lääne- Virumaalt, Kadrinast. Hetkel elame Ida- Virumaal, Kiikla külas.

Millega igapäevaselt tegelete?

Brandon möllab teedeehituses, tal on selleks annet. Ta teab kuidas asjad käima peavad. Talle meeldib raske töö.  Ta lausa naudib seda. Mina olen aga poole aastase lapsega kodune. Olengi täiskohaga ema.

Kohtumislugu

Selle kohtumiselooga ongi selline naljakas lugu. Me käisime samas koolis Rakveres. Me nägime üksteist praktiliselt iga päev, sest me elasime samas kooli kõrval olevas ühikas. Me ei suhelnud üldse, me vaid noogutasime kui nägime. Suhtlema hakkasime mõnda aega hiljem. Ma olin tükk aega peale kooli lõppu ta peale mõelnud. Ta vastas kohe kirja peale. Nii see läks. Hakkasime suhtlema iga päev. Vestlused kestsid tunde. Ta tekitas mulle kohe sellise sooja ja koduse tunde. Meil tekkis kohe hea klapp. Mõistsime üksteise nalju ja meil oli üksteisega hea suhelda. 

Kui kaua koos olnud olete?

Oleksime juba palju kauem koos olnud, kui poleks elu valikud vahepeal laiali löönud, kuid hetkeseisuga oleme koos olnud kohe poolteist aastat.

Kihlumislugu

Oli plaanis minna puhkama AQVA spaasse, ühtlasi ka minu sünnipäeva tähistama. Olin selleks ajaks neli kuud juba rase olnud. Pidime ka beebikõhu pilte minema tegema. Oleks ma siis teadnud, et mind naiseks palutakse, oleks ilusamad kingad jalga pannud. Läksime siis alla klaverisaali ja pildistas meid Külli Rummel. Ja seal ta oligi ükshetk minu selja taga ühel põlvel, suur roosikimp kõrval. Mäletan seda, et ma ei suutnud korraks hingata.. see oli nii ilus hetk.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

See on olnud minu suurim unistus, abielluda suurelt ja ilusalt. Olen enda jaoks mõelnud juba alateadvuses valmis mõtte, et ma abiellun kunagi mõisas ja ma säran sellel päeval nagu täht taevas. Unistused on täitmiseks. Samuti ootasin ma enda printsi kaua- kaua. Meie lugu on sellise tähendusega nagu "prints päästis rapuntsli kurja nõia käest tornist". Tähendus nii ta paraku ongi, torni asemel on viienda korruse korter aga võib ju ka võtta kui torni, eks? See kui me võidaks, oleks minu suurima unistuse täitumine.

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA