Reklaam sulgub sekundi pärast

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA

PULMAPIDU BUDUAARIS: Ines ja Rein

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Ines ja Rein (46 ja 61).

Kust tulete?

Haapsalu, elukohaks Tallinn.

Millega igapäevaselt tegelete?

Olen Scheeli Restoranis perenaine ja vabatahtlik.

Kohtumislugu

Me kohtusime juba aasta 1997, kuulsas Amigos. Sattusin sõbrantsiga sinna ja Rein juba teadis, et olen temale määratud. :) Kuid ajad muutusid, me kadusime ja taas leidsime üksteist 2003-2005 a. Isegi siis polnud see õige veel. :) aga uus kohtumine toimus 2007a. detsember ja nii see jäigi. See oli uskumatu! Kas tõesti võib mees koju kätte tulla;) täiesti nagu unenägu!

Kui kaua koos olnud olete?

14 a.

Lemmikmälestus koos

Lemmik mälestus meil on Must Madonna Hispaanias! Montserrati Kloostris käisime ja katsusime kullast Madonna muna, kus öeldi, kui seda silitad saad sa käimapeale,  meie ei uskunud seda ja voilaa, pärast 3 aastat juhtuski ime. Perre sündis tütar.

Kihlumislugu

Toimus 2020.a veebruar 22.02. Meil oli plaanitud koos juubeli sünnipäev! Saal oli rahvast täis sigimist ja sagimist. Mingi hetk võttis mees mikrofoni, kus kuulutas välja, et tema teeb mulle abieluettepaneku. See kõik oli juhuslik. Super! Meie pidulised olid samuti väga üllatunud.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Ka meie eas on võimalik abieluranda sõuda, mitte ainult noorematel põlvkondadel. Me leiame, et see on teistsugune armastus, kui oleksime teinud seda 14 aastat varem.

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA