Pulmad

PULMAPIDU BUDUAARIS: Ingrid ja Allan

Foto

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Ingrid (40) ja Allan (36)

Kust tulete?

Sünnilinnaks on mõlemal Kuressaare, praegu elame Leisis.

Millega igapäevaselt tegelete?

Mina, Ingrid, töötan hetkel kohalikus lasteaias õpetaja assistendina. Vabal ajal naudin pikki jalutuskäike oma laste ja koeraga metsas ning mere ääres. Aeg-ajalt võib mind leida ka maantee ääres jooksusammul kilomeetreid mõõtmas. Allan töötab Saaremaa lihatööstuses. Hobi korras käib ta kalal ja viimase aja kireks on disc-golfi mängimine.

Kohtumislugu

Meie lugu sai alguse juba peaaegu 12 aastat tagasi. Sel ajal töötasin minagi Saaremaa lihatööstuses. Töö ülesandeid täites puutusime aegajalt kokku ja kuigi olin kindel, et ei vaja hetkel oma ellu ühtegi meesterahvast, kuna olin aasta hiljem kaotanud oma kahe lapse isa ja elukaaslase traagilises autoavariis, siis Allanis oli midagi, mis pani mind meelt muutma. Töö juures meie suhe siiski algust ei saanud. Alguse sai see siis, kui otsustasime ühise seltskonnaga koos minna Leisis, Oitmel tol ajal toimuvale Õlletoobrile. See oli üks huvitav pidu, kus sai lauldud ja tantsitud ning ühel hetkel otsustasin, et mul on aeg lahkuda. Olin poolele teel koju, kui Allan helistas mulle ja kutsus mind tagasi. Kahtlesin alguses, kuid otsustasin siiski minna. Sellest päevast alates oleme olnud koos.

Kui kaua koos olnud olete?

Juulis saab 12 aastat.

Lemmikmälestus koos

Mälestusi on nende aastatega palju tekkinud. Ühiseid hetki ja rõõmu. Raske on eristada ja ühte teistest esile tõsta. Oleme palju koos ringi hulkunud mõõda Eestimaad, kalastades ja telkides ning erinevaid paiku külastades. Sellised koos olemised ongi kõik kokku lemmikmälestused :)

Kihlumislugu

Kihlumisega on selline naljakas lugu. Olime jällegi ühel väljasõidul ning parasjagu Tallinnast läbisõidul külastamas Ülemiste keskust, kui Allan mind ühte juveeli poodi tõmbas ja ütles, et valime sulle nüüd sõrmuse :)))

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Aastad koos on möödunud märkamatult ja rääkinud abiellumisest oleme ammu, kuid sel aastal olime otsustanud, et teeme nüüd selle siis ära. Aga kuna perekonnad on suured ja pulmad kulukad, otsustasime vaid registreerimise kasuks, vaikselt omaette. Aga see oleks super, kui me saaksime sellise peo, millest vist iga armunu unistab: koos sõprade ja perega tähistada oma koosolemist ja armastust.

Pulmad