PULMAPIDU BUDUAARIS: Kersti ja Raido

Buduaar

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Kersti 28 ja Raido 32.

Kust tulete?

Mina olen pärit endisest Kernu vallast. Raido on sündinud Tallinnas, aga lapsepõlve ning kuni keskkooli lõpetamiseni elanud Põltsamaal. Ühine kodu on Tallinnas.

Millega igapäevaselt tegelete?

Raido töötab Rail Baltic Estonias juhtival kohal, omandab hetkel EBS-is coachingu pabereid, varasemalt on õppinud teedeehitust.
Mina olen hetkel lapsehoolduspuhkusel 6-kuuse pisikesega, kuid enne seda töötasin pereõena. Mulle meeldib kodus toimetada, eelkõige köögis kokata, olen omandanud pagar-kondiitri eriala. Mulle meeldib hea seltskond, ujumine, teisi abistada – sellest ka eelnev elukutse valik.
Raido on suur rahvaspordi harrastaja, tema riiulitelt leiab kümneid medaleid ning karikaid erinevatelt aladelt. Vabal ajal meeldib meile aega veeta perega, käia looduses, jalutada jms.

Kohtumislugu

Meie tutvumislugu sai alguse internetis.
Sellega naljakas lugu, Raido soovis oma õele tõestada, et läbi interneti suhtlusportaalide on võimalik leida omale hea vestluspartner ja ehk ka sõbranna.
Algselt esimesel kohtumisel kui seda kuulsin, siis arvasingi, et ta otsib oma õele sõbrannat. Kuid minuga kokku tahtis saada, kuna minu lugu kõnetas teda. Rääkisin tol hetkel väga emotsionaalselt oma lähedase lahkumisest.

Kohtusime tema sünnipäeval 20.08.2018 väga vihmasel augustikuu päeval Vabaduse väljakul. Olime leppinud kokku, et kohtume vabadussamba juures. Kuid antud kohas asub 2 vabadussammast ja nii me erinevates kohtades ootasimegi. :)

Kuna esmakordselt vestlesime sellisel saidil nagu teemekoos.ee, siis ei jäänud muljet, et Raido otsib omale kaaslast vaid lihtsalt huvitavat vestlusparnerit. Kui mina küsisin, et miks Sul oli ankeedis suhtestaatus “pole oluline”, sain vastuseks, et oli arvanud, et see käib kaaslase kohta. Mina muidugi jäin selle jutu peale skeptiliseks ja arvasin, et selline nägusal ning viisakal noorhärral on kindlasti pruut olemas ja sellise tundega ma kogu õhtu olingi. Omavaheline vestlus sujus väga hästi, aeg möödus lennates, üks hetk avastasime, et oleme restoranis veetnud ligi 4 tundi.

Järgnevatel päevadel ei oodanud ma kontakti kuna eeldasin, et tal kaaslane olemas ja see oli vaid ühekordne tutvus. Kuid mõned päevad hiljem võttis ta uuesti ühendust. Suht ruttu saime aru, et meil ühised väärtushinnangud ning maailmavaade, ei osanud enam teineteiseta päevagi veeta. Mõned kuud hiljem tutvumisest elasime juba koos, ning pool aastat hiljem soetasime ühise kodu.

Kui kaua koos olnud olete?

Selle aasta oktoobris saab 4 aastat.

Lemmikmälestus koos

Ma arvan, et selleks on meie esimese lapse sünd.

Kihlumislugu

06.07.21 olin 8ndat kuud rase, kui ühel lõunapoolikul saatis Raido mulle sõnumi, et täna lähme pidulikule õhtusöögile. Mäletan seda päeva hästi, olin parasjagu Kristiine keskuses sisseoste tegemas, arvatavasti beebile puuduolevaid asju ostmas :).
Kui kätte jõudis õhtu, siis ilm vedas alt ja Raido ütles, et kuna täna sajab nii tugevat vihma siis võime ka mõnel muul päeval minna. Kuid me siiski läksime.

Laud oli võetud Telliskivi Loomelinnakus oleva Fotografistika terrassile, selleks hetkeks oli vihm järgi jäänud ning mõnus päike paitas põski.
Ei olnud aru saada, et tal õhtu osas mingid kavatsused. Ühel hetkel kuulsin pillimeest, mõtlesin, et kas nüüd on see hetk, kus palutakse mu kätt, aga ei see oli mõeldud ühele sünnipäevalapsele.
Kui restorani külastus hakkas lõppema, siis mõtlesin, et ju siis see kihlumispäev tuleb kunagi tulevikus. Enne kojusõitmist soovis Raido Vabaduse väljakule auto parkida ning väikse jalutuskäigu teha. Suundusime läbi maa aluse tunneli kastani allee poole. Treppidest ülesse minek oli minu jaoks nii kurnav, et palusin korra Raidol peatuda ning toetusin temale, et korraks puhata. Raido kasutas seda olukorda kenasti ära ning laskus ühele põlvele, ning lausus järgnevad sõnad: “kas Sa tuleksid mulle naiseks”. Minul muidugi ei tulnud ühtegi süna suust, vaid kallistasime ja olime teineteise embuses mõnda aega. Ütlesin münda aega hiljem, “võid mulle sõrmuse sõrme panna, ilmselgelt on minu vastus jah”. :)

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Sellele annab järgnev väga hea vastuse.

Raido on loomult romantik ning hea ajaplaneerija. Tal oli mõttes enne koroona esimest lainet, et suvel sõidame karavaniga Norrasse ning palub seal idüllilises keskonnas mägedes mu kätt. Paraku koroona tõttu ei saanud üldse soovitud riiki siseneda ja nii see reis ära jäi. Jäi ootama uut võimalust, kuid Sars-Cov-2 ei näidanud vaibumise märke.

Jäin 2020 detsembris rasedaks, meie ühine soov oli, et esimese lapse sündideks kannaksime kõik sama perekonnanime. Raidol ei jäänudki muud üle, kui vaikselt kihlumist planeerima hakata.

Abielu registreerisime 26.08, kuid pulmapidu pidada ei saanud, laps oli tulemas ning koroonapiirangud. Lubasime selle tagantjärgi korraldada. Nii ootavadki hetkel perekonnad nind sõbrad uhkele pulmapeole kutset Vihula mõisas.

Järgnev ilmestab meie head ajaplaneerimist elutähtsate sündmuste planeerimisel. :)
Meil oli väikses ajaaknas väga palju tähtsaid sündmusi. Esiteks 06.07 kihlumine, 20.08 tähistasime kohtumispäeva, 21.08 Raido sünnipäev, pulmapäeva saime erandkorras varasemaks tuua 26.08 ning lapse sünd 30.08. Algselt oli lapse sünd prognoositud septembri keskpaika.
Naljakas oli see, et peale pulmapäeva järgmisel päeval ütlesime kõhubeebile, et nüüd võid tulla ja nii ta siis varem tuligi, issiga samal sünnipäevakuul, et saaksime kõik ühiselt tähistada.