PULMAPIDU BUDUAARIS: Sirle ja Elvis

Buduaar

-

2. juunil 2022.a. korraldab Buduaar uhke pulmapeo elegantses 16. sajandist pärit Vihula Mõisas, mis kannab tiitlit „Parim ajalooline hotell Euroopas 2020“.
Koostöös Eesti tipptegijatega paneme kokku ühe tõelise unistuste pulmapeo, mille väärtus on ligi 20 000 €. Pulmaprojekti peatoetajad on LN Beauty ja JP. Chenet So Free veinid ja vahuveinid.
Kuni 20. märtsini 2022. a. saab ennast koos kaaslasega registreerida buduaar.tv3.ee lehel, kuhu paneme üles kõik võistluses osalevate paaride ankeedid, kellest valitakse välja 10 kõige erilisema looga paari. Kindlasti on valiku tegemisel oluline nii ankeedi sisu, väljendusoskus kui ka foto.
Kui oled pulmapidu aastaid edasi lükanud või tunned, et just nüüd on õige aeg abielluda, siis saada meile oma ankeet ja võida unistuste pulmad endale! Loe lisa aadressil buduaar.tv3.ee/pulmad

Teie eesnimed ja vanused

Sirle 49 ja Elvis 37.

Kust tulete?

Raplast.

Millega igapäevaselt tegelete?

Rahvusvahelise firma juhtkonna assistendina, Elvis ehitab.

Kohtumislugu

Kohtusime 01.08.2020, emotsioonid olid vägevad. Lahutasin oma 22 aastat kestnud abielu 05.03.2018. Ei ole loodud üksi olema. Käisin tinderi kohtingutel 8 korda. No ei olnud keegi mnu inimene. Sõbranna kutsus Tänavjärve äärde telkima. Igav oli üksi, hea meelega läksin. Meie kõrval telkis isa oma tütrega. Õhtu arenedes läksime oma seltskonnaga uurima kuidas läheb jne. Kohe kui ma seda meest nägin sain aru, et keemia/särin/tõmme ja nii ütles ka tema, et kui mind nägi. Käisime ujumas. Rääkisime terve öö. Vahetasime kontakte ja mõne päeva pärast saime ka tavaelus kokku ja kokku me ka jäime. ARMASTUS ESIMESEST SILMAPILGUST.

Kui kaua koos olnud olete?

1,6 aastat.

Lemmikmälestus koos

Tänavjärv, mis on meie kohtumispaik.

Kihlumislugu

Naistepäev/lilled/sõrmus jne.

Miks peaksite just teie endale unistuste pulmapeo võitma? 💕

Lõpuks ometi olen leidnud inimese, kellega koos oma järgnevat elu jagada. Saan juba 50 sel suvel, seega oleks see super, kui abielluda ja jagada oma elu selle suurepärase inimesega, kelle leidsin põhimõtteliselt metsast.