Rohkem raha, lihtsam elu: eduka inimese 3 saladust

Rohkem raha, lihtsam elu: eduka inimese 3 saladust

Suur osa inimesi rügab päevast päeva aastast aastasse tööd teha ja nii pensionipõlveni välja. Pangalaenud ning kõikvõimalikud muud maksekohustused kaelas ei ole elu just kõige naudingulisem. Ja siis on need inimesed, kes teenivad raha sellega, mida nad armastavad, nad on õnnelikud ja edukad!  Tegelikult on ka sinul võimalik edukaks saada – kõik on kinni suhtumises! Just suhtumine on see, tänu millele mõni meist on edukas ja õnnelik ning mõni mitte.

Suur osa inimesi rügab päevast päeva aastast aastasse tööd teha ja nii pensionipõlveni välja. Pangalaenud ning kõikvõimalikud muud maksekohustused kaelas ei ole elu just kõige naudingulisem. Ja siis on need inimesed, kes teenivad raha sellega, mida nad armastavad, nad on õnnelikud ja edukad! 

Tegelikult on ka sinul võimalik edukaks saada – kõik on kinni suhtumises! Just suhtumine on see, tänu millele mõni meist on edukas ja õnnelik ning mõni mitte.

Siin on 3 asja, mida edukatelt inimestelt õppida tasub:

1. Elu on mäng!

Filosoof Elbert Hubbard on öelnud: “Ära võta elu liiga tõsiselt, sa ei pääse sellest niikuinii eluga välja.” Edukad inimesed ei võta elu liiga tõsiselt ning ei lase väikestel muredel oma tuju rikkuda. Kui sina näed probleemi, näevad nemad lahendust ja keskenduvad hoopis sellele, mitte ei kuluta aega probleemile. Edukas inimene võtab riske, kasutab oma fantaasiat ja oskab raamidest väljapoole näha. Nad ei karda kaotada, sest isegi kaotusest on midagi õppida ja selleläbi areneda ning uusi võimalusi avastada. Ära karda muutusi – elu on kõigest mäng ja see lõppeb kõigi jaoks ühtemoodi! Elu tuleb nautida.

2. Ära unista, tegutse!

Jah, unistamine on kasulik, ent kui sa oma unistuste täideviimise nimel sõrmegi ei liiguta, siis jäävadki need vaid unistusteks. Reaalsus on see, et sa võid oma unistused täide viia – kõik on kinni suhtumises! Kui sa midagi väga tahad, siis hakka selle nimel tegutsema – ka sammhaaval edasi liikumine on parem kui ühe koha peal tammumine. Võta riske, usu võimatusse ja tegutse! Ainult nii on võimalik oma unistusi püüda!

3. Sa väärid parimat!

Kui sa pole oma eluga rahul, ent sellegi poolest ei tee sa ka midagi, et seda muuta, siis äkki on probleem hoopis selles, et sa tõesti usud, et sa ei väärigi paremat? Sellise suhtumisega pole mingi ime, et sa õnnelik pole. Sa pead iseennast austama, armastama ja sul peab olema usk endasse! Sa oled väärt parimat, seega miks leppida vähemaga? Kui sa iseendast lugu ei pea, siis ei tee seda ka keegi teine! Kui sa tahad, et teised sind tõsiselt võtaksid ja austaksid, pead sa kõigepealt iseennast austama! Tea oma tegelikku väärtust, arenda ennast, õpi oma vigadest ja liigu oma unistuste poole – nii lihtne see ongi!

Pea meeles – alati ei pea tegema seda, mida teised sinult ootavad või mida nemad õigeks peavad. Suurimad läbimurded, saavutused ja arengud siin maailmas on leidnud aset tänu inimestele, kes on teiste arvamused ja soovitused külmalt kõrvale jätnud ja oma südamehääle järgi tegutsenud.

 

Allikas: internet

Toimetas: Karin Karu