Muutused mis kaasnevad rasedusega

Raseduse ajal märkavad kõik sinu suurt kõhtu, aga kui pole tegemist just mõne lähedase sõbra või pereliikmega, ei pruugi muud füüsilised ja emotsionaalsed muutused silma hakatagi. Rasedus on pidev jada uusi muutusi mis naise kehaga toimuvad.

kadri@buduaar.ee


Raseduse ajal märkavad kõik sinu suurt kõhtu, aga kui pole tegemist just mõne lähedase sõbra või pereliikmega, ei pruugi muud füüsilised ja emotsionaalsed muutused silma hakatagi.


Rasedus on pidev jada uusi muutusi mis naise kehaga toimuvad. Mõned muutused panevad su kahtlema, kas kõik on ikka korras. Tihti ei saa aru, millal peaksid oma arstiga kontakteeruma ja millal pole asi seda väärt. On vähem häirivam, kui tead juba enne, millised muutused sinu kehaga toimuvad ja mis sellega kaasneb.


Rasedus toob endaga kaasa ka suuri muutusi sinu suhetes oma kallimaga ja ka sinu perega. Ole kannatlik ja ära ootagi, et kõik liiga libedalt läheb. Tuleb vastu seista mitmete raskuste ja katsumustega. ükski lapse ootus pole tegelikult selline nagu see on ideaalina sinu peas.


Mine kaasa muutustega, mis sinu kehas toimuvad ja aktsepteeri neid mitte ära hakka kiruma ja muretsema iga pisiasja pärast. Su keha lähebki paksemaks ka mujalt peale kõhu, see on ainult loogiline.


â