Rasedaks jäämise raske kunst

Lapsetegemine polegi nii kerge kunst, kui see ideena tundub. Paljud paarid peavad selleks kuid ja isegi aastaid vaeva nägema.

Lapsetegemine polegi nii kerge kunst, kui see ideena tundub. Paljud paarid peavad selleks kuid ja isegi aastaid vaeva nägema. Kui teil on plaan saada last, siis peaksite kõrva taha panema järgmised nipid ja trikid:

– ärge olge vahekorras tihemini kui iga 48 h järgi. Kui olete harjunud olema vahekorras 2-3 korda päevas, võib see tunduda teile natuke ülekohtusena, kuid kui hoiate end tagasi 48 h, on mees oma kehas produtseerinud just sellise koguse spermat, mis rasestumiseks sobilik on.

– Seksige ovulatsiooni ajal. Ovulatsioon on naisel 14 päeva enne menstruatsiooni algust.

– On tõenäolisem, et rohkem spermat läheb naise sisse, kui naine on seksides all ja mees peal. Peale ejakulatsiooni peaks naine selles positsioonis veidi ka lesima, et sperma välja ei voolaks.

– ära püüa meeleheitlikult rasestuda. Tihti tekitab see meeletu soov ja pinge sinus stressi ning see vähendab rasestumisvõimalust.

– Kuumus võib sperma kogust vähendada, seega ärge olge enne seksi liiga kaua mullivannis või mujal soojas.

– Mees peaks oma liibuvad aluspüksid vahetama avaramate vastu. Mehe kubemepiirkonnal ei tohi olla mingit survet ega pinget. Hea valik on boxerid.