Angela, Tuuli, Carina ja Karin

Buduaar

-

Buduaar koostöös Swissôtel Tallinnaga korraldab 4-le sõbrannale särava naisteõhtu, mis sisaldab spaa külastust, iluprotseduure, baaris kokteile ja snäkke ning hinnalist kingikotti. Paketi väärtus on ligikaudu 2200 eurot.

Tutvume järgmise grupiga!

Kuidas on teie eesnimed (ja vanused)?

Angela (31), Tuuli (28), Carina (30), Karin (32)

Millega igapäevaselt tegelete?

4 naist, 4 sõbrannat, 4 imelist poega, 4 täiesti erinevat elutempot, kuid ilma teineteiseta (neljateisteta) me ei saa ja püüame leida kokku saamisteks aega, nii lastega, kui lasteta. Igapäevaelu juurde kuuluvad õpingud magistrantuuris või kutsekoolis, trennis käimised, lastega arendavate tegeluste praktiseerimine jne. Saime 4kesi pojad 2021. aasta jaanuari-juuli kuu vahel ja momlife on 24/7/365 elu saatev osa. Õnneks on suvi ees ja kindlasti leiame koosviibimisteks rohkem aega.

Kuidas te omavahel tutvusite?

See aspekt on paras pudru ja kapsas. Teame üksteist päris päris pikalt, kes keda rohkem, aga päris kokku ühendasid meid meie ühised beebiootused. Enam ei kujutaks me elu ettegi, et meil üksteist elus ei oleks. Kaasaarvatud meie pojasid. Meil on koos väga vahva ja aitame üksteist ka pojukestete hoidmisega, kui kellegil on vaja näiteks iluprotseduurile või kooli minna jne. Kurb on ainult see, et peale laste saamist oleme me selle aja jooksul ilma lasteta "tuulutama" minna saanud ainult ühe ainsa korra ja see viga tuleb kinldasti parandada ! ;)

Iseloomustage üksteist paari lausega

Your crazy matches my crazy! See peaks ütlema juba kõik, aga kui midagi lisada siis - oleme särtsakad ja meid ühendab heaaaa (must)huumor, meie messengeri 4ne grupp (Momlife it is) pakub hirmasti pinget meie laste isadele (nad ilmselt hauvad pingsalt kurja plaani, kuidas sinna sisse häkkida) - me arutleme elust enesest ilma ilustamata ja vabalt, meil filtrid ikka täiega puuduvad :D
Lühidalt - Tuuli on max vaga vesi sügav põhi, andke talle ainult üks Gastronoomi gurmeekokteil ja grill huugab! Karin on meie grupi sensuaalseim ja naiselikum pool, samas kui Karin kurjaks saab, siis nalja pole :D ! Carina on täielikku multitaskingut viljelev supermom, ta vahest vajab maanduseks lihtsalt mangipassioni kokteili ja churrosid. Angela on samuti rööprähkleja, hirmasti oli vaja 3 lapse kõrvalt teise linna õpetajaks õppima minna ja on kergelt öeldes loco loco, aga tegelikult hea südamega ja tahab hirmasti iga öeldud lause üle ironiseerida! Kui ise nalja ei tee, kes siis ikka teeb, eksole!

Parim mälestus koos

Sellistele küsimustele on alati väga raske vastata, sest reaalselt meil on nii nii palju lahedaid-toredaid-ilusaid mälestusi. Tooksin esile hoopis selle, et me elasime üksteise sünnitustele niii südamest kaasa, need teemad teevad meid alati härdaks, kui neid meenutame. Me väga hoiame kokku! Samas loodame, et kõige parem mälestus ootab veel ees, ehk leiab see aset särava naisteõhtu võidu realiseerimisel, kes teab.. :)

Kui soovid sõbrannadega osaleda, täida ankeet SIIN!