Egle, Teodora, Maigi ja Esta

Buduaar

-
Vasakult: Egle, Teodora, Maigi ja Esta.

Buduaar koostöös Swissôtel Tallinnaga korraldab 4-le sõbrannale särava naisteõhtu, mis sisaldab spaa külastust, iluprotseduure, baaris kokteile ja snäkke ning hinnalist kingikotti. Paketi väärtus on ligikaudu 2200 eurot.

Tutvume järgmise grupiga!

Kuidas on teie eesnimed (ja vanused)?

Maigi (37), Esta (39), Egle (36), Teodora (36)

Millega igapäevaselt tegelete?

Egle on ametilt noorsootööspetsialist, hetkel kasvatab abikaasaga kahte preilit (10- ja 1-aastane); meeldib nokitseda paberi ja papiga ning erinevaid DIY projekte ellu viia (kui aega jääb).  Maigi töötab turismisektoris ja on pööraselt ägeda 11 a. poja ema. Loeb palju, teeb joogat ja uurib aroomiteraapia maailma. Lemmiktegevusteks on pere ja sõpradega ajaveetmine ning reisimine. Teodora töötab meditsiinivaldkonnas ja aitab igapäevaselt inimestel tervem olla. Kodus veedab Teo aega oma kolme imelise pojaga ja kalli kaasaga. Vabal ajal meeldib käia matkamas, spaatamas koos pere ja sõpradega. Püüab elus alati midagi põnevat kogeda. Esta on maailmamuutja ehk kooliõpetaja. Põhitöö kõrvalt tegeleb aktiivselt tõlketöö ja maja renoveerimisega. Kasvatab 8-aastast vahvat plikatirtsu, kellega on ühine kirg muusika ja tantsu vastu. Suureks kireks on ka lilled, neid pole aias kunagi liiga palju :)

Kuidas te omavahel tutvusite?

Oleme kõik kooliõed, aga kolme meist (Teodora, Maigi ja Esta) liitis enam kui 10 aasta eest ühte hoopis muusika – vilistlaskoori kogunemistel tundsime, et meid liidab enamat kui vaid koorilaul. Sestsaadik oleme olnud nö üksteise elude refrääniks, saates üksteist kõige olulisematel hetkedel, olgu need kurvad või rõõmsad, andes üksteisele müstilist energiat (sellest ka me koondnimetus – GirlPower). Fakt, et 2016. a liitus Teodora klassiõde Egle meie GirlPoweri pundiga Epp Kärsini Lingam koolitusel, on ehe näide sellest, et meie vahel pole kunagi tabuteemasid ja oleme sama kirev kamp, kui “Seks ja linna” tegelased :) Egle tundis samuti kohe, et oleme tema inimesed ja nii me olemegi aastaid ühes hinganud.

Iseloomustage üksteist paari lausega

GirlPoweri moodustavad erinevad, aga üksteist täiustavad elemendid:
Maigi – pealtnäha rahulik, aga pinna all keeb nii palju põnevat. Maigi on VÄGA paljude inimeste jaoks Päikse sünonüüm, aga väheste seas (sh ka meie GirPower) paljastab ta oma rahutu hinge. Tema spirituaalsus, peegeldamisoskus ja filosoofilised mõttekäigud panevad ka meid oma elu sügavamalt analüüsima ja end “alasti” võtma.
Teodora on SUPERNAINE, kel on kindlasti ööpäevas rohkem tunde kui teistel – kasvatab kolme poega mängleva kergusega, naeratus näol, ja jõuab veel enda tassi ka täis hoida.
Teodora on eeskujuks meile kõigile, olles kõige noorem, aga jõudnud kõige rohkem, nii õppida, lapsi sünnitada kui abielus olla :)
Esta on rööprähkleja ja perfektsionist ega lepi vähemaga kui suurepärane, nõudes seda nii endalt kui teistelt. Ta ehitab endale ise maja ja aia ning ilmselt külmkapi ka, kui seda hädasti vaja oleks ja kui see valmis, siis libistab muuseas kleidi selga ja jookseb meiega teatrisse (mille piletid on ta ise organiseerinud).
Egle on meie meisterduste kuninganna, ükski idee ei jää teostamata, nt hiljuti sai kuuriuks kaunistatud vana jalgrattaga. Ka on ta meile korraldanud albumi tegemise töötoa ning ta muudab me ühised kingitused meistriteosteks. Egle läheneb elule loominguliselt ning on rahu ise ja kui parasjagu pole, ei häbene oma seisukohti tagasi hoida, aga jääb selle juures alati kõigiga arvestavaks.

Parim mälestus koos

Üks lemmikmälestusi on kindlasti mõne aasta tagune Teodora sünnipäeva tähistamine. Kuna Teol on sünnipäev jaanilaupäeval, siis kuidagi juhtus nii, et leidsime end tee ääres heinapallidel õhtupäikses poose-pilte tegemas, taustaks vaheldumisi tume-tume taevas ja vikerkaar. Lõpetasime peo Esta juures saunas tantsides ning sauna taga säraküünlaid põletades. Või siis Maigi, meie särava päikse sünnipäeva puhul eksprompt fotoshuut sama päikseliselt säraval rapsipõllul.
Parimad mälestused on seotud spontaansete ettevõtmistega, olgu selleks matk looduses, teatri- või spaakülastus, fotoshuut või mõni tund kohvikus. Meie nimetähed – MEET – on ka justkui märk sellest, et kokkusaamised on helgeimad hetked me argipäevades.