Elina, Margit, Maie ja Eti

Buduaar

-
Vasakult: Elina, Margit, Maie, Eti

Buduaar koostöös Swissôtel Tallinnaga korraldab 4-le sõbrannale särava naisteõhtu, mis sisaldab spaa külastust, iluprotseduure, baaris kokteile ja snäkke ning hinnalist kingikotti. Paketi väärtus on ligikaudu 2200 eurot.

Tutvume järgmise grupiga!

Kuidas on teie eesnimed?

Elina, Margit, Maie, Eti

Millega igapäevaselt tegelete?

Me kõik oleme heas mõttes hunt-kriimsilmad. Igaühel meist on alati mitu asja korraga käsil, mitmed töökohad paralleelselt, mitmed erinevad hobid ja lai tutvusringkond. Põhitööna on Elinal hetkel õppimise kõrvalt jäänud sõelale veinimaailm, Etil spordiklubi töö, Maiel ökopood ja Margitil erinevate ürituste korraldamine. Põhitöö kõrvalt tegeleme me kõik ka meigiteenuse pakkumisega, kes rohkem- kes vähem.

Kuidas te omavahel tutvusite?

Tuttavaks saime me paar aastat tagasi IMC profimeigikoolis õppides. Olles seal mitu kuud järjest külg-külje kõrval õppinud ja vajadusel ka üksteise peal harjutanud, jätkus meie sõprus kuidagi väga orgaaniliselt ka peale kooli. Meie naisteõhtud on alati väga tempokad ja humoorikad. Korra kuus kokku saades on vaja ju kõik vahepealne periood detailideni lahti harutada ja ennast üksteise eludega jälle kurssi viia☺

Iseloomustage üksteist paari lausega

Elina on tõeline multitalent. Mida iganes ta ette võtab, selle ka ära teeb. Ilmselgelt on tema ööpäevas rohkem kui 24 tundi.

Eti on Naine suure algustähega. Alati sätitud, alati naiselikult riides ja tema keskmine nimi peaks olema „kõik on võimalik“.

Maie kasvatab kahte väikest tütrekest ja rabab pidevalt mitmel rindel. Imeväel saab alati kõik tehtud ja tema kohta võib öelda, et „elu kannab teda“.

Margit on selge silmavaatega, kaine mõistusega ja mega suure tahtejõuga. Ajab „oma asja“ ja saab sellega suurepäraselt hakkama.

Parim mälestus koos

Vaieldamatult on parim mälestus koos just meigikooli lõpetamine. Saatus viis meid kokku ja tänu sellele said meist väga head sõbrannad.

Nüüd vaid edasi uute seikluste poole, ei muud ☺