Reklaam sulgub sekundi pärast

Kelli, Loren, Laine ja Lilian

Buduaar

-
Vasakult: Kelli, Loren(ees), Laine, Lilian

Buduaar koostöös Swissôtel Tallinnaga korraldab 4-le sõbrannale särava naisteõhtu, mis sisaldab spaa külastust, iluprotseduure, baaris kokteile ja snäkke ning hinnalist kingikotti. Paketi väärtus on ligikaudu 2200 eurot.

Tutvume järgmise grupiga!

Kuidas on teie eesnimed (ja vanused)?

Kelli (20), Lilian (22), Laine (21), Loren (20).

Millega igapäevaselt tegelete?

Igapäevaselt oleme me tublid tervishoiu töötajad ja tudengid. Meid võib leida erinevatest suurematest haiglatest kui ka erakliinikutest tööd rügamas abiõdedena. Ja kui patsiendid ravitud, ning kõigil vaba nädalavahetus(mida juhtub haruharva) on aeg end lülitada välja töö lainelt ja korralikult näpud püsti visata. Ei ole vist ühtki klubi linnas kus meie sats poleks rahvale teinud. Pidu võib hea olla, aga kui meie kohale jõuame saab sellest linna PARIM pidu!

Kuidas te omavahel tutvusite?

Kelli ja Laine tutvusid omavahel 2020 aasta suvel ühises seltskonnas olles kuid ega nad väga ei suhelnud pigem lihtsalt teadsid nägupidi ning Lilian ja Loren on olnud üksteise kõrval juba sünnist saati, nende emad on parimad sõbrannad. Kuid kõiki meid nelja viis lõpuks kokku Tallinna Tervishoiu Kõrgkool kus esimesel septembril me kõik viisakalt aulasse kogunesime ja Loren ning Lilian eemalt vaatasid Kelli ja Laine peale, et nemad tunduvad küll ülbed ja nendega me suhtlema ei hakka aga oh imet ja elu salapäraseid keerdkäike, nüüd kaks aastat hiljem ei kujutaks elu me teineteiseta ettegi. Nagu öeldakse: ”ära hinda raamatut kaane järgi.”

Iseloomustage üksteist paari lausega

Loren on üks iseseisev naine! Talle meeldib üldiselt oma asjadega tegeleda vaikselt endamisi, mure peab olema tõesti suur kui kuuleme teda kurtmas. Ta on alati meile olemas kui mingi mure on ja alati valmis kasvõi teise Eesti otsa kihutama kui me tõesti teda vajame. Ka Loreni peo jutud on täiesti teisest maailmast. Vahepeal tundub, et Loreni päevad on pikemad kui 24h, sest kuidas ta jõuab niimoodi tööd rügada, lõbutseda ja õppida on meile kõigile tõeline müsteerium. Täielik hypeman, temaga ei hakka kunagi igav ja suudab sind kõige kurvemates olukordades ka naerma panna

Kelli on meie seast vist kõige ratsionaalsema mõtlemisega, annab meie seltskonnast kõige loogilisemat erapooletut nõu ega karda välja öelda mida ta päriselt asjast arvab. Kelli puhul ei või kunagi teada, kas ta on tõsine või teeb nalja. Ta suudab kõike nii usutavalt öelda, et mõni meist jääb aastakeseks ta nalja tõena uskuma. Ta on alati 1000% toetav kõikide otsuste suhtes ning girl code on tal alati une pealt selge. Ta on alati kuulamas kõigi muresid. Ja loomulikult on Kelli meie Top 1 FBI agent. Ta leiab absoluutselt kogu info inimeste kohta üles, selles ei pea kunagi kahtlema. Me keegi ei tea, kuidas ta seda teeb, kuid see on imetlusväärne. Kodune aadress, jalanumber, auto mark- kõike saab Kelli salajaste infokanalite kaudu alati teada ning koostab hiljem põhjaliku raporti meile.

Laine on täielik emme. Ta ei unusta kunagi kedagi ära, kui keegi peaks peol ära kaduma on Laine esimene kes otsima asub, kui kellegi on paha on ta alati su kõrval. Ka koolis on Laine see kellelt saab alati abi paluda ja ta ka aitab iga kell ilma mingi küsimuseta. Lisaks on Lainele omapärane ka tema kott mis alati õigel emmel kaasas ja mis paistab lõputu, sul on vaja ninarohtu? Lainel on! Lõhnaõli? Lainel on! Päikeseprillid? Lainel on! Plan b? LAINEL ON! Lainel on kotis kõike mida sul üldse vaja võiks minna.

Lilian on pealtnäha üks väike armas tüdruk aga oioioi mis tegelikult tema sees peidus on. Seda on lausa raske kirjeldada, peab oma silmaga nägema! Lilian on meie nimel minema kasvõi sõtta, kui on mingi probleem siis Lilian on seda seal lahendamas, kas see ka alati lahenduseni jõuab on omaette küsimus aga vähemalt ta alati annab endast kõik. Liliani elu tundub kui üks lõputu seiklus, peale igat pidu on sellised lood, et kuku või pikali. Lisaks on ta ka meie grupi ustav autojuht oma uhke A5ga ning tema tunned juba kaugelt ära autovõtme klõbina ning üleni roosa riietusega. Lilian on selline naine kellega veedad ühe päeva ja saad kohe aru, et sellest naisest saab tulevikus ceo/juhataja või businesswoman meie seltskonnast üks põhiline asjade algataja.

Parim mälestus koos

Parimat mälestust valida on nagu nõela heinakuhjast otsida, aga ehk üks meeldejäävamaid ja kolenaljakaid ning meid enim ühendav lugu on korrast kui otsustasime koolis olles, et meil kõigil kõht väga tühi ning tunnis kohal olemise asemel lähme mäkki ja vaatame tundi Zoom-ist. Kindlasti mõtlete mis lugu siit küll võiks tulla, lihtsalt tavaline mäkis käik ju, aga kahjuks päris tavaliseks ta siiski ei osutunud. Järgmine päev oli Kellil veidi paha olla ja ta otsustas minna Covid testi tegema ja muidugi oli see positiivne ning ka järgnevatel päevadel jäime kõik järjest haigeks. Nii me siis kõik oma kodudes lukutaga karantiinis olimegi ja päevast päeva oma kogemusi, kurbusi ja rõõme jagasime videokõnes ja Among us’i mängisime. Peale seda ei julgenud väga kaua enam mäkki minna. Ning see ühine kogemus ja päev läbi üksteisega suhtlemine ühendas meid meeletult ja niimoodi me lahutamatuteks saimegi. Seega lõpuks ikkagi hea vist, et me sinna tundi ei kippunud.