Kristelle, Kaire, Maris ja Aira

Buduaar

Buduaar koostöös Swissôtel Tallinnaga korraldab 4-le sõbrannale särava naisteõhtu, mis sisaldab spaa külastust, iluprotseduure, baaris kokteile ja snäkke ning hinnalist kingikotti. Paketi väärtus on ligikaudu 2200 eurot.

Tutvume järgmise grupiga!

Kuidas on teie eesnimed?

Aira, Kaire, Maris, Kristelle

Millega igapäevaselt tegelete?

Meie kõikide ühisnimetaja on Elunautlejad, seega tegelemegi elu nautimisega, mida iganes elu ette toob ja mida ise loome :) Oleme kõik asjalikud ja toimekad oma ettevõtmistes. Samuti huvitab kõiki tervislik eluviis, Maris ja Kristelle naudivad hobi korras ka tennisemängu.

Kuidas te omavahel tutvusite?

Tutvusime ühise koostöö raames. Kokku saades aga hakkasid toimuma väga põnevad juhtumised,  kogunes hea energia,  hakkasid looma põnevad koostegemised. Kaire, Maris ja Kristelle  - hakkasime  Elunautlejate Klubi nime all tegema endale alguses 1-, siis juba 2-3 päevaseid Elunautlejate koosloomisi ja retriite erinevates paikades ja olemistes. Põhimõte on nautida ja luua häid elamusi ning kogemusi nii endale kui teistele.  Aeg-ajalt on meiega nautlemas ka teisi toredaid sõpru-sõbrannasid.  Facebookis on meie tegemistega loodud leht nimega Elunautlejad/Life Lovers.

Iseloomustage üksteist paari lausega

Säravad ja lihtsalt üliägedad Naised. Luues endas ilu ja harmooniat, saame seda jagada ka perega, lähedastega ja laiemalt. Head saab luua saab aga nautides. Kõlab klisheena, kuid oleme mitmeid aastaid selle järgi teadlikult ka elanud. Peale nautlemise huvitab meid kõiki eneseareng, inimeste aitamine, heategevus. See aga viib tagasi soovituseni, mida lennukis öeldakse enne õhkutõusmist: vajaduse tekkimisel tuleb hapnikumask panna eelkõige endale, siis aidata teisi. Seega laeme ennast teadlikult hea energiaga, siis jätkub seda ka jagamiseks :)

Parim mälestus koos

Kõik Elunautlejate koosviibimised on alati olnud ääretult erilised, põnevad ja toredad. Eriti erilisena meenub meie 3 päeva Käsmus mere ääres nautimised igas hetkes. Vahvad elamused on olnud Pärnus, Tartus, Tallinnas, Otepääl ja mujal. Väga eriline oli aeg, kui kõik oli kinni ehk lockdowni ajal.. Siis keset talve üürisime Tallinnas korteri ja nautisime päev otsa väga armsas salongis erinevaid hoolitsusi. Õhtul ei raatsinud hommikumantleidki seljast võtta ning istusime taksosse ja suundusime keset Tallinna kesklinna tänavat hommikumantlites üürikorteri poole. Nalja, naeru, loomisi, jagamisi, särtsu ja vahvaid hetki on igas meie koosolemises :) Samas tegeleme ka erinevate oskuste ja teadmiste laiendamisega ning vahva on, et meid huvitavad samal hetkel samad teemad.. seega on meil koos väga-väga põnev, hariv, lõbus ja nauditav :) Järgmised nautlemised on aga juba ootel.. ;)