Kristiina, Inga, Maris ja Reet

Buduaar

Buduaar koostöös Swissôtel Tallinnaga korraldab 4-le sõbrannale särava naisteõhtu, mis sisaldab spaa külastust, iluprotseduure, baaris kokteile ja snäkke ning hinnalist kingikotti. Paketi väärtus on ligikaudu 2200 eurot.

Tutvume järgmise grupiga!

Kuidas on teie eesnimed (ja vanused)?

Kristiina 49, Inga 50, Maris 48 ja Reet 49.

Millega igapäevaselt tegelete?

Tööalaselt on meist igaüks oma valdkonna talent- Maris koordineerib heategevust, Kristiina sõlmib kinnisvaratehinguid, Reet turundab ja juhib oma ettevõtet Lähis-Ida suunal ja Inga paneb kõik süsteemi ehk juhib suure korporatsiooni finantse. 

Kuidas te omavahel tutvusite?

Maailm on suur aga samas nii väike ja kõik teed ei viigi Rooma vaid seekord hoopis Dubaisse. Meie tutvumise lugu on väga eriline, sest kõik olid kuidagi omavahel seotud juba ammu enne, kui päriselt kohtusime. Ja olgem ausad, kui palju on selliseid sõbrannasid, kelle tutvumises on oluline roll hoopis abikaasadel? Aga just nii meiega juhtuski - alustuseks kaks klassivenda olid otsustanud, et kohtuvad peredega Dubais, kus üks neist parajasti elas.  Samal ajal tuli Dubaisse ka hoopis hetkel Moskvas resideeruv kunagine töökaaslane oma perega ja saatuse tahtel ühte hotelli sattudes selguski, et tuldi külla ühele ja samale perele-ja et omavahel ka juba aastaid trehvati ühiste tuttavate sünnipäevadel. Ja nii saigi kokku kaugel Dubais killuke ühiste juurtega Eestit- kes olid siis ühest Eesti väikelinnast pärit, kes olid olnud töökaaslased, kes olid olnud ülikoolis ühel kursusel ja nii edasi.... Ja sellest hetkest peale meie imeline nelik rõõmsalt kokku on jäänudki - vahet pole, kas elatakse Prahas, Tallinnas, Dubais või Moskvas- suved ja golfiväljakud ühendavad meid alati! 

Iseloomustage üksteist paari lausega

Tõeliselt säravate golfiõdede jaoks pole kokkusaamiseks olemas ei liialt halba ilma, ei liialt pikki vahemaid, ei liialt palju töö- ega perekohustusi, ei liialt musta meelt... lisaboonus muidugi, kui ka golfiväljak juhtub läheduses olema.... Aga mis siin salata-golfistrateegiat tuleb lihvida ju ikka aastaringselt ja iga ilmaga! 

Parim mälestus koos

Aastaid Eestist eemal resideerudes armastasime üle kõige ühiseid Eesti suvelõpu golfiringe. Juba traditsiooniks on saanud Eesti taas-iseseisvumise aastapäeva tähistamiseks vara-varahommikused ärkamised ja lõbusad tii-off'id sini-must-valgete greeni lippudega. Ja emotsioon on ka siis imeülev, kui üks meist oma golfikeppidega hoopis maailma teises otsas, läbi telefoniekraani svinge servib. Ja ei ole veel juhtunud, et golfimäng seganuks meie lõbusaid jutuajamisi, naeru ja elunautimist!