Reklaam sulgub sekundi pärast

Loona, Riin, Mariliis ja Edith

Buduaar

-
Vasakult: Loona, Mariliis, Riin, Edith

Buduaar koostöös Swissôtel Tallinnaga korraldab 4-le sõbrannale särava naisteõhtu, mis sisaldab spaa külastust, iluprotseduure, baaris kokteile ja snäkke ning hinnalist kingikotti. Paketi väärtus on ligikaudu 2200 eurot.

Tutvume järgmise grupiga!

Kuidas on teie eesnimed (ja vanused)?

Loona 28, Riin 28, Mariliis 29, Edith 28

Millega igapäevaselt tegelete?

Loona- kontori assistendi töökoht looduskosmeetika firmas (erialalt kokk ja juuksur), Riin- pagar,kondiiter enda alustavas firmas, Mariliis- laste inglise keele õpetaja,raamatupidaja ja loeb ka vahest multikatele peale, Edith- tegeleb erinevate asjadega (kinnisvada, IT).

Kuidas te omavahel tutvusite?

Tutvusime juba üsna noores eas, Edith ja Loona tutvusid koolis ja ülejäänudega saadi tuttavaks ühises noortekeskuses Pärnus.

Iseloomustage üksteist paari lausega

Meie sõprust teeb eriliseks esmalt pikk ajalugu kuskil 20 aastat juba.
Oleme küll iseloomudelt ja erialaselt väga erinevad inimesed aga kui kokku saame on alati väga lõbus ja nalja saab palju.
Oleme julged ja väga ideederohke mõtlemisega naised ja alati teeme plaane koos ja veedame enamus suuri sündmusi tihtipeale ka koos.
Lisaks on enamus meist emad ja meie lapsed saavad samamoodi väga hästi läbi. 😊

Parim mälestus koos

Neid on palju ja raske on tuua välja ilmselt kõiki.
Aga võiksin väita, et ilmselt mõni koos veedetud suvelaager noorena. kus sai tõesti naerdud nii, et pisar silmis ja korraldatud mõni pättuski noorena. 😀