Maarika, Dina, Heili ja Age

Buduaar

-
Vasakult: Maarika, Heili, Dina. Meil on neljas ka (Age), aga ta ei armasta piltidel olla.

Buduaar koostöös Swissôtel Tallinnaga korraldab 4-le sõbrannale särava naisteõhtu, mis sisaldab spaa külastust, iluprotseduure, baaris kokteile ja snäkke ning hinnalist kingikotti. Paketi väärtus on ligikaudu 2200 eurot.

Tutvume esimese grupiga!

Kuidas on teie eesnimed (ja vanused)?

Maarika 40, Dina 43, Heili 27.

Millega igapäevaselt tegelete?

Mina, Maarika, olen suurfirma maja büroojuht.

Kuidas te omavahel tutvusite?

Dinaga tutvusime ca 30a tagasi.. hoovis elab siiani mu vanematega kõrvalmajas...olime suured semud, kuniks elu meid 22a lahutas, mina kolisin teise linna, jne...läbi ühise tuttava teadsime me ikka, kuidas teineteisel läheb...kuniks siis 16.10.2020 oli taaskohtumine ja juttu jätkus kauemaks...nagu vahepeal poleks seda 22a auku olnud. Oleme nagu kaks käpikut...tema hoidis ja hoiab mind auku kukkumast ja mina tirisin ta uuesti elu nautima. Heili on tema õetütar, kes ka keerulise elusaatusega  ja keda nüüd kaks käpikud üritavad elus hoida, elu näidata.
Ja nagu me armastame öelda - meil on üks elu elada veel. Ja nüüd elame nii nagu meile meeldib.
Nad on parimad, mu inglid.

Iseloomustage üksteist paari lausega

Vaatamata kõigi kolme ülikeerulisele saatusele, oleme me ikka rõõmsad, elujanulised, positiivsed ja iga päev oma "parimate naiskade" chatis jagame muresid rõõme, hoiame teineteist auku kukkumast ja ja saame pidevalt kokku.

Parim mälestus koos

Meil on iga kord parim...ja aina paremaks läheb...me ei vaidle, me ei riidle ei ole kunagi küsimust, mis teeme kummale poole lähme...üks ees, teised järgi. 🤣🤣