Marin-Brith, Kersti, Amanda ja Leila

Buduaar

-
Vasakult: Marin-Brith, Kersti, Amanda, Leila

Buduaar koostöös Swissôtel Tallinnaga korraldab 4-le sõbrannale särava naisteõhtu, mis sisaldab spaa külastust, iluprotseduure, baaris kokteile ja snäkke ning hinnalist kingikotti. Paketi väärtus on ligikaudu 2200 eurot.

Tutvume järgmise grupiga!

Kuidas on teie eesnimed (ja vanused)?

Amanda (19), Marin-Brith (19), Kersti (49), Leila (56).

Millega igapäevaselt tegelete?

Marin-Brith ja Amanda lõpetasid hiljuti Gümnaasiumi ning asuvad peagi alustama uut, iseseisvat tudengielu Tartus. Koolis tegelesid nad koos rahvatantsuga ning olid Rakvere Gümnaasiumi filmifestivali korraldajad. Vabal ajal tegeleb Marin-Brith ka showtantsuga, Amanda spordiga ja töötab kinos. Marin-Brithi ema (ja parim sõbranna) Kersti on vene keele õpetaja, kes samuti tegeleb tantsimisega ning tegutseb linna volikogus. Amanda ema (ja parim sõbranna) Leila on mikrobioloog, kes hetkel õpib täiendavalt radioloogiatehnikuks.

Kuidas te omavahel tutvusite?

Amanda ja Marin-Brith tutvusid koolis, kõigepealt ühiselt kooris käies, kuid parimateks sõbrannadeks said nad rahvatantsu kaudu. Esimesest hetkest oli neil side ja klapp, mida oli võimatu kirjeldada: nende suhtlus oli lihtne, mõnus, lõbus ja vaba. Peagi aga avastasid nad, et nende "esimene kohtumine" ei olnudki esimene, sest selgus, et nende vanemad olid nooruspõlve sõbrad ning Marin-Brith ja Amanda olid tittedena koos mänginud. Teadmine, et nende perekonnad läbi käisid tegi sideme veel loogilisemaks ning sõbrad lähedasemaks. Leila ja Kersti tutvusid 90ndatel läbi abikaasade ja ühiste tuttavate. Nad olid lahutamatud peokaaslased ja on olnud üksteise suurimad toetajad aastakümneid. Tänu tütardele on nende vahepeal ära vaibunud suhtlus taaselustunud ning koos luuakse pidevalt uusi ja lahedaid mälestusi.

Iseloomustage üksteist paari lausega

Nii Marin-Brithis, Amandas, Kerstis, kui ka Leilas on kirjeldamatu ja kustumatu säde. Nende särav naeratus, vaba ja kirglik ellusuhtumine, otsekohesus ja enesekindlus on need, mis neid ühendab ja ühise mõistmise annab.

Parim mälestus koos

Eelmine suvi käidi koos Kreekas Santorini saarel puhkamas. Seal tehtud mälestused ja koosveedetud hetked jäävad neid saatma kogu eluks ning on alati armsad tagasimõelda.