Reklaam sulgub sekundi pärast

VASTAB EPP KÄRSIN: on see normaalne, kui näen unes, et seksin kellegi teisega, mitte enda kaaslasega?

Buduaari ajakiri

Epp Kärsin Buduaarile

Epp Kärsin
Epp Kärsin — FOTO: Maksim Toome

Epp Kärsin, kogemuskoolitaja ja Amare Luna Stuudio looja, aitab meil leida vastused erinevatele seksiküsimustele, et üheskoos müüte murda!

1.   Kas see on normaalne, kui armastan enda kaaslast, aga näen vahel unes, et seksin kellegi teisega?

Unes näha ja kogeda seksuaalseid kogemusi kellegi teisega kui enda partner, on täiesti normaalne. Unenägudes võime elada välja oma sügavaid salajasi fantaasiaid…

2.     Mida teha, kui kaaslase peenis on ebamugavalt suur või vastupidi, väike?

Kui on liiga suur lingam, tuleb naise jaoks kindlasti pikendada eelmängu, et see oleks piisavalt mahlane ja pehme. Väikese lingami puhul saab näiteks kasutada anaaltappi, et oleks rohkem tihkust. Mõlema variandi puhul on olemas ka positsioonid, mis muudavad seksi meeldivaks ja naudinguterohkeks.

Kaaslase suguelundi suurus mõjutab otseselt vahekorra õnnestumist. Kõige olulisem on seejuures, et mees ja naine anatoomiliselt sobiksid. Liiga suur võib olla õnnistus, aga ka õnnetus, samuti on see väikese puhul.

3.     Olen hetero, aga mulle meeldib vahel vaadata naine-naisega pornot. Kas see teeb mind imelikuks?

Kindlasti mitte. Meie seksuaalsus on väga plastiline ja pidevalt avarduv. Kui see Sind erutab, siis ära keela enda meeltele uusi kogemusi.

4. Kui mu kaaslane ei ole suuseksis kõige osavam, siis kuidas teda suunata?

On olemas väga hea raamat pealkirjaga „Kõigepealt naine“ – soovitan kaaslasele see raamat kinkida. Abiks on ka koos netist suuseksi videote vaatamine ja nende jäljendamine. Kõige selle juures peaksid julgema ka oma partnerit suunata ja öelda talle, mis sulle meeldib.

5.     Kas võib olla, et mõnele mehele ei meeldigi munandite puudutamine seksi ajal või peitub seal taga ehk varjatud ebakindlus?

Mehed on erinevad ja kui see ei sobi, on see tema eripära. Ebakindlusega see seotud ei ole, pigem võib olla tegemist millegi uuega, mis vajab harjumist.

Puudutusel ja puudutusel on väga suur vahe. Küsi oma partnerilt, mis talle meeldib ja kuidas võiksid teda puudutada, et see talle suurimat naudingut pakuks.