11.08 BUDUAAR FASHION NIGHT kaunis galerii!

11.08 BUDUAAR FASHION NIGHT kaunis galerii!

11. augustil toimus mereäärses romantilises ja venepäraselt kirglikus restoranis Masha kaunis õhtu, mis pakkus moodi ja silmailu, hõrke maitsenaudinguid, meeleolukat etendust ning tantsuplatsile kutsuvat live muusikat. 

Õhtu algas Debenhams kaubamaja uue luksusliku kaubamärgi Coast pidulike rõivaste moe-show’ga, mille tõid meieni läbi aegade Buduaari ajakirja esikaasi kaunistanud andekad, tegusad ja säravad Eesti inimestele tuntud naised: Marilyn Jurman, Merlyn Uusküla, Helen Adamson ja Monika Tuvi. Moe-show lõpus kingiti Debenhams kaubamaja poolt ühele loosijumala soosikule, kes oli end Facebookis üritusele liitujaks lisanud, 60 € väärtuses kinkekaart.

Nautisime restoran Masha hea pererahva valmistatud hõrke roogi ning tõstsime ka meie hea koostööpartneri Russian Standard poolt saadetud toostinapsu, et meie soovid ikka täituksid. Mõnusat meelelahutust pakkus õhtujuht Robert Sunne just selleks õhtuks loodud stand-up etendus ning magustoiduks ehk siis kirsiks tordil sai Ikevald Rannapi muusika, mis täitis ka kogu tantsuplatsi. 

 

Teiega oli tore!