5 asja, milleta Elisa Kolk kuidagi elada ei suudaks

Iga inimene on erininev ning vajab oma elus seetõttu ka erinevaid asju. Kaunitar Elisa Kolk tõdeb, et ka tema elus on teatud asjad, millest ta mingi hinna eest poleks nõus loobuma! Lauljatar paljastas, milliste asjadeta ta siin elus kuidagi hakkama ei saaks.

Iga inimene on erinev ning vajab oma elus seetõttu ka erinevaid asju. Kaunitar Elisa Kolk tõdeb, et ka tema elus on teatud asjad, millest ta mingi hinna eest poleks nõus loobuma! Lauljatar paljastas, milliste asjadeta ta siin elus kuidagi hakkama ei saaks.

Esimene asi, mis Elisa elus tähtsat rolli mängib, on tegelikult igaühe jaoks äärmiselt oluline – perekond ja lähedased inimesed. Kes meist oleks nõus oma lähedastest loobuma? Mitte keegi! “Minu perekond ja toetav mees on mulle kõige tähtsamad. Ma ei kujutaks oma elu ilma nendeta ette,” tunnistab Elisa.

Kuna lauljaks olemine nõuab palju pidevat suhtlemist, siis ei oleks Elisa kunagi nõus loobuma oma telefonist. “Arvutit ei kasuta ma peaaegu üldse, telefon on mulle ka arvuti eest. Selleks, et töötada, tuleb inimestega pidevalt kontakteeruda,” teab naine, kes loeb meile ning ka vastab nendele reeglina alati just telefoni, mitte arvutit kasutades. 

Kolmandaks toob lauljatar välja loomulikult muusika, ilma milleta ta oma elu ette ei kujutaks, sest just muusika on juba aastaid tema kutsumuseks olnud. 

Kui paljud naised on valmis kauni figuuri nimel ebatervislikud snäkid ja toidud oma menüüst välja viskama, siis Elisa nende hulka ei kuulu. Ta tunnistab, et hea toit või isegi rämpstoit on asjad, milleta ta elada ei suudaks. “Olen proovinud burgereid, friikartuleid ja muid taolisi asju mitte tarbida, aga see pole mul kunagi õnnestunud. Mulle meeldib kokata ja imemaitsvaid asju süüa!”

Viimase asjana toob noor naine välja hea une. Jällegi, kes meist ei armastaks magada? “Ma olen alati pika unega olnud ja ma lausa vajan seda! Pole midagi paremat, kui vabal päeval keskpäevani magada!” 

 

Buduaar.ee