5MIINUST: VIIS ASJA, mida naised peaks meeste kohta teadma

5MIINUST: VIIS ASJA, mida naised peaks meeste kohta teadma

Räpipunt 5Miinust avaldab Buduaari värskes numbris, millised on need viis asja, mida iga naine peaks meeste kohta teadma. Teemal võtavad sõna ja nippe jagavad Estoni Kohver ja Põhja-Korea.

“Mehed on väga uudishimulikud loodus- ja füüsikaseaduste suhtes. Lõhkeained, temperatuurid, liikumiskiirused huvitavad meid väga,” avaldab Estoni Kohver.

Tasub meelde jätta ka, et meestel kulub tihti hobide peale rohkem raha, kui nad ütlevad, et kulub.

“Kui pult käes ja mäng käib, siis palun ära küsi mult midagi ega räägi minuga ühtegi sõna. Ma ei tea, kus su kõrvaklapid on ja mul ei ole absoluutselt aega meelde tuletada, kas ma äkki olen neid kuskil näinud,” manitseb räppar naisi mitte mehi arvutimängude mängimise ajal segama.

Väljend “no vaatab” ei tähenda, et midagi on kokku lepitud ja idee saab teoks, sest on lubatud seda teha.

Estoni Kohver paljastab veel, et kui mees ütleb “Kusjuures, me väga palju ei joonudki”, siis see tähendab tegelikult seda, et tegelikult ta ei tea, kuidas koju sai, miks ta õlg liigesest väljas on ning tegelikult joodi ära kõik, mis ette jäi ja telliti ka juurde. Kokkuvõttes tähendab väljend tegelikult väga, väga lõbusat ajaveetmist.

Põhja-Korea soovitab naistel meestega mitte keerulisi mänge mängida, austada hobisid, mitte üle muretseda ning teada, kus on mehe sokid, alukad võtmed ja muu selline. Räppar soovitab vahet teha ka ratsionaalsetel ja emotsionaalsetel argumentidel, sest mõlemal on oma aeg ja koht.

Sarnased artiklid