6 PÕNEVAT FAKTI, mida sa õdedest Luikedest ei teadnud

Sel suvel osalevad kolmikõed Leila, Lily ja Liina Luik Rio suveolümpiamängudel ning teevad seega ajalugu olles esimesed kolmikutest õed, kes on kõik koos olümpiamaratonil jooksnud. Leila, Lily ja Liina on esmapilgul lausa äravahetamiseni sarnased, ent tegelikult on nende välimuse juures mõnigaid pisidetaile, mille abil saab õdesid eristada.

Sel suvel osalevad kolmikõed Leila, Lily ja Liina Luik Rio suveolümpiamängudel ning teevad seega ajalugu, olles esimesed kolmikutest õed, kes on kõik koos olümpiamaratonil jooksnud. Leila, Lily ja Liina on esmapilgul lausa äravahetamiseni sarnased, ent tegelikult on nende välimuse juures mõningaid pisidetaile, mille abil saab õdesid eristada.

Allpool on välja toodud kuus põnevat fakti, mida sa nende säravate noorte naiste kohta veel ilmselt ei teadnud:

1. Leila on kolmikutest vanim ning tema eripäraks on see, et ta on õdedest paar cm pikem ja ta on vasakukäeline.

2. Tegu on sportlike õdedega, kes toituvad tervislikult, ent see ei tähenda, et nad endale vahel magusat ei lubaks. Jäätis on õdede suur lemmik.

3. Keskmine õde Liina sündis pool tundi hiljem kui Leila ning teda eristab õdedest ka see, et tal on käsivarrel tätoveering – kolm lendavat luike.

4. Kõik kolm õde on 10 aastat suviti rannavalves vetelpäästjatena töötanud ning just sealt sai alguse ka jooksutee. Lõbus seik rannatööst – üks rannakülastaja, kes ei teadnud, et õdesid on kolm, imestas, et kuidas üks ja sama inimene mitmes rannas korraga tööl saab olla. See juhtus ilmselgelt päeval, mil kõik kolm õde olid korraga erinevates randades tööl.

5. Liina jaoks tähendab õige pühapäev alati pannkooke hunniku jäätisega.

6. Noorim õde Lily on läbinud kõige rohkem maratone ning lisaks jooksmisele on tal veel üks kirg, milleks on maalimine.

Allikas: siin