ADA NELKE KALLIM paljastas, mis teda naise juures kõige rohkem häirib

Buduaar

erakogu

Tõsielusarjast “Rannamaja” tuntuks saanud Ada Nelke on oma kallima Marten Nugisega koos olnud seitse kuud. Kuna Ada on oma suhtes niivõrd kindel, otsustas ta meest ka jälgijatele rohkem tutvustada.

Mõeldud-tehtud! Ja kuidas paremini seda teha saakski kui teha üks küsimuste-vastuste voor. Värskes Youtube`i videos vastab paar avameelsetele küsimustele, mille fännid neile saatnud on.

Lisaks sellele, et uuritakse kas Martenit häirib asjaolu, et Ada on suure avalikkuse tähelepanu all, küsitakse ka seda mis paari teineteise juures võlub ja milline harjumus neile üksteise juures ei meeldi. Marten näiteks imetleb Ada oskust olla otsekohene ning oma arvamust alati ausalt avaldada.

Adal aga jäi Marteni puhul silma see, et noormees kannab enda eest hoolt ning riietub stiilselt. “Eestis on väga raske leida meest, kes reaalselt hoolitseks enda eest ja riietuks stiilselt,” sõnas ta.

Martenit häirib Ada juures see, et viimane teda ei kuula. Naine tunnistab, et kui tavaliselt on see probleem naistel, et mees teda ei kuula, siis neil on vastupidi. “Mu aju lihtsalt blokeerib ära. Mulle ei jõua kohale ja siis Marten solvub koguaeg.”

Adale ei meeldi kallima juures aga see, et Marten on nagu tornaado. “Kus on Marten, seal on jälg maas,” lausus ta.