ADA NELKE PALJASTAS šokeeriva põhjuse, miks ta tagasi Eestisse kolis

TV3

Ada Nelke Youtube

Uudised.ee

Mõned aastad tagasi välismaal lapsehoidjana töötanud sisulooja Ada Nelke jagas oma YouTube’i kanalil loo sellest, kuidas välismaal tekkinud suhteprobleemide tõttu oli ta sunnitud töösuhte lõpetama ja Eestisse tagasi kolima.  „Ta loopis kividega öösel aknaid meil, et ma andeks annaksin või läheksin räägiksin temaga,“ kirjeldas Ada noormehe käitumist. 

Tänasel päeval sisuloojana töötav Ada läks 21-aastasel Inglismaale lapsehoidjaks. „Ma tundsin, et ma olen nii läbipõlenud ja mul on vaja mingit muutust,“ rääkis Ada oma YouTube’i videos. Ülikooli viimasel aastal oli naine vajunud enda sõnul musta auk ning vajas muutust, mida välismaale minemine pakkus.

Inglismaal töötas Ada pere juures, kuhu kuulus pereema ja 10-aastane Oliveri-nimeline poiss. Ada sõnul oli tal algusest peale pereemaga väga hea läbisaamine. „Ta oli selline cool mom (lahe ema- toim),“ kirjeldas Ada pereema Denise’i, kes oli väga vabameelne ja suhtus Adasse nagu sõpra. Samuti olid tal väga head suhted Oliveriga.

Eestlanna elas perega ühes majas ning tema töökohustuste hulka kuulusid hommikul lapse kooli viimine-toomine, lapsega õppimine ja söögitegemine.

Ada sõnul oli tal väga hea elu Inglismaal – piisavalt vaba aega, väga hea läbisaamine perega, korralik palk. Eestlanna sõbrunes ka kohaliku tüdrukuga nimega Stacey, kellega koos vaba aega veedeti. „Iga jumala nädalavahetus ma käisin klubis,“ meenutas Ada, et nädalavahetused olid tal vabad ning need möödusid pidutsedes. „Ma ei tea, kuidas ma jaksasin,“ ütles Ada tagasivaatavalt.

„Üks hetk ma tutvusin Stacey’ vennaga, kellega mul tekkis suhe, mis kestis seitse kuud ja lõppes väga valusalt ja halvasti,“ meenutas Ada, et noormees sai ka põhjuseks, miks ta Inglismaalt tagasi kolima pidi. „Ta loopis kividega öösel aknaid meil, et ma andeks annaksin või läheksin räägiksin temaga,“ kirjeldas Ada noormehe käitumist, kui neil olid tekkinud suhteprobleemid.

Noormehe käitumine tekitas probleeme ka pereema Denise’ga. Lõpuks tekkis sellest suur tüli, mis töösuhte katkestas. „Olime väga pikka aega veel pereemaga tülis. Pool aastat me ei rääkinud sõnagi“ rääkis Ada, et pärast Inglismaalt lahkumist ei rääkinud nad kuid teineteisega.

Tänaseks päevaks on Ada sõnul tüli lahendatud ja nad saavad omavahel hästi läbi. „Ma sain põhimõtteliselt teise perekonna endale ja see oli nii worth it (seda väärt- toim),“ rääkis Ada, et suhtlevad tänasel päeval iga paari kuu tagant.