Äge! WINDY BEACH pühendas parimatele sõpradele uue muusikavideo!

Tuuli Ranna aka Windy Beachi uus muusikavideo on pühendatud naise parimatele sõpradele!

Tuuli Ranna aka Windy Beachi uus muusikavideo on pühendatud naise parimatele sõpradele!

“Olin ammu möelnud teha koduvideo stiilis visuaali ning mu söpruskonna Grupp12 reis Saaremaale tundus öige hetk. Videos näitan oma elu ja söpru köige puhtamas ja naturaalsemas vötmes. See valmis sõpruskonna sünnipäevaks tunnustusena, et julgeme olla täpselt need, kes me oleme, ning meeldetuletusena, et teiste arvamus polegi alati oluline. Lihtsalt ole hetkes ja naudi elu. Nagu selle loo sönad ütlevad: “We all can look, but what do you see? Well, keep your advice, we all feel differently,” ütleb Tuuli video kohta.

„Keep Your Advice“ on valminud koos elektroonilise muusika duoga Jacks On Point, mille moodustavad Bob Meanwhile ja Muudu aka Never Martin.  

Videos kaasa lööv Marilyn Jurman lisab: „Leida inimesed, kellega koos sa saad olla sina ise, kartmata, et keegi sind vigadega vähem armastaks, on haruldane. Minu arust toob “Keep Your Advice” väga ägedalt esile selle maailmavaate, mida ehk enamik otsib – leides armastuse, jäädes endaks”.

Tuuli lisab: “Kuna sain sellest videost ka ise inspiratsiooni, otsustasime grupiga oma 2. sünnipäeva pikendada ja teeme Sinilinnus 24. oktoobril korduspeo. Esinevad DJ-d Muudu, Ula, Ron, Aplaus, ise olen laval bändiga Funkifize, kellega oleme samuti loonud esimesed originaallood.