ANNA-MARIA GALOJAN: president Ilves on arrogantne narr!

Vahur Kersna ütles aastalõpusaates “Tuled akendes” välisminister Marina Kaljurannale, miks rahvas sooviks just teda Eesti uue presidendina näha. Muuhulgas ütles Kersna, et ta kardab, et väga paljud inimesed on väsinud presidendist, kes on natuke arrogantne intellektuaal, kes närib nätsu, on päris Ameerikast ning kelle pereelu on olnud kõike muud kui arusaadav ja võibolla ka aktsepteeritav. Oma arvamuse ütles sotsiaalmeedias välja ka skandaalne Anna-Maria Galojan. 


Vahur Kersna ütles aastalõpusaates “Tuled akendes” välisminister Marina Kaljurannale, miks rahvas sooviks just teda Eesti uue presidendina näha. Muuhulgas ütles Kersna, et ta kardab, et väga paljud inimesed on väsinud presidendist, kes on natuke arrogantne intellektuaal, kes närib nätsu, on pärit Ameerikast ning kelle pereelu on olnud kõike muud kui arusaadav ja võibolla ka aktsepteeritav. Oma arvamuse ütles sotsiaalmeedias välja ka skandaalne Anna-Maria Galojan. 

Anna-Maria ütleb oma postituses järgmist: 

“Seltsimees Ilves pole kunagi olnud ega tahtnud olla Eestimaa president, vaid kõigest korrumpeerunud süsteemi arrogantne residendist narr!” 

Mida sina sellisest väitest arvad? Kas oled Anna-Maria Galojaniga nõus või ei?

Buduaar.ee