ANNI RAHULA: EMAKS SAAMINE on imeline

ANNI RAHULA: EMAKS SAAMINE on imeline

Muusik Tomi Rahula abikaasa Anni on alati teadnud, millist elu ta elada tahab. Kui ta oli väike laps ja koolis küsiti, kelleks sa saada tahad, siis Anni enamasti häbenes välja öelda tõde ning mõtles välja mõne väikese valge vale, sest ta arvas, et teised peavad teda imelikuks, kui ta ausalt vastab.

Muusik Tomi Rahula abikaasa Anni on alati teadnud, millist elu ta elada tahab. Kui ta oli väike laps ja koolis küsiti, et kelleks sa saada tahad, siis Anni enamasti häbenes tõde välja öelda ning mõtles välja mõne väikese valge vale, sest ta arvas, et teised peavad teda imelikuks, kui ta ausalt vastab.

Ta ei tahtnud saada kunstnikuks, arstiks ega muusikuks, vaid hoopis hoolivaks abikaasaks ja heaks emaks. 

Anni meenutab, et tema jaoks on algusest peale olnud selge see, et esmajärjekorras ta abiellub ja siis pühendab oma aja laste kasvatamisele. “See pole saladus, et ma ma armastan tohutult lapsi ja emaks saamine on kindlasti üks kõige imelisemaid asju, mis üldse juhtuda saab. Kui olin 13aastane, siis oli mul kindel unistus, et ma abiellun ja loon perekonna enne 30. eluaastat. Olen praegu 29aastane ja tean, et mõistlik oleks enne 35. eluaastat kindlasti esimene laps saada. Isiklikult eelistan ka paar aastat enne abielus olla. Et lapse saamisel on ka looduse käsi mängus, siis kindlaid plaane teha ei saa, aga selge on see, et ma olen emaks saamisest unistanud juba väikesest saadik,” tõdeb Anni.

Väikeste laste käest küsitakse ikka, kelleks sa suureks kasvades saada tahad. Ka Annilt küsiti seda. “Ma mäletan, et minu aus vastus, mida ma oleksin tahtnud öelda, on see, et ma tahan õnnelik olla ja emaks saada. Aga see tundus kuidagi kummaline, sest kõik teised tahtsid saada kas arstiks, politseiametnikuks, kunstnikuks või näitlejaks. Öelda, et sa tahadki emaks saada, tundus natuke imelik ja ma häbenesin seda. Vastasin tavaliselt lihtsalt midagi muud,” naerab Anni tagantjärele.

Lapsi soovib Anni saada mitu.

Karin Karu