ANU SAAGIM läheb uuesti mehele!?

Skandaalne glamuuritar Anu Saagim, kes juba mõnda aega on vaba ja vallalise naise elu nautinud, avaldas saates "Suvestuudio" põneva saladuse, mis on ühtlasi seotud ka vastassugupoolega. Vähemalt esialgu tundub nii - nimelt on võimalik, et Anu üritatakse uuesti mehele panna!

Skandaalne glamuuritar Anu Saagim, kes juba mõnda aega on vaba ja vallalise naise elu nautinud, avaldas saates “Suvestuudio” põneva saladuse, mis on ühtlasi seotud ka vastassugupoolega. Vähemalt esialgu tundub nii – nimelt on võimalik, et Anu üritatakse uuesti mehele panna!

Kuigi suvi möödub Anu jaoks enamasti töötähe all, siis lõpu poole naksab ta paar nädalat puhkust, et osaleda põnevas projektis, millest tal täpsemalt endal ka aimugi pole. “Kavatsen sel suvel kõvasti tööd teha, aga suve lõpus lähen Soome hästi põnevasse tõsieluseriaali. Meid veetakse kusagile üksikule saarele ja mul on selline kahtlane tunne, et mulle hakatakse uut meest otsima,”naerab Anu.

Nimelt on naiselt saatega seoses uuritud väga palju just seda, millised mehed talle meeldivad, kas ta on hõivatud, mida ta meeste juures hindab. Anu tõdeb, et tegu on tema jaoks väga huvitava asjaga ning ta tahab seda täiel rinnal nautida.

Seega pole välistatud, et suve lõpus on Anu taas võetud naine. Seda muidugi juhul, kui keegi tõepoolest suudab tema südame endale võita.

Vaata ka allpool olevat videoklippi!