ANU SAAGIMI ABIELU sai läbi enne valentinipäeva

ANU SAAGIMI ABIELU sai läbi enne valentinipäeva

Glamuurne ja skandaalne Anu Saagim-Ratia rääkis veel eelmisel aastal, et Soome meedia nõuab, et ta abielu Ristomattiga lahutaks, kuid tol hetkel ei tundunud aeg küps olevat. Nüüd kirjutab soome ajaleht Iltasanomat, et Anu ja Ristomatti Ratia panid oma abielule ametliku punkti ehk siis lahutasid.

Glamuurne ja skandaalne Anu Saagim-Ratia rääkis veel eelmisel aastal, et Soome meedia nõuab, et ta abielu Ristomattiga lahutaks, kuid tol hetkel ei tundunud aeg küps olevat. Nüüd kirjutab Soome ajaleht Iltasanomat, et Anu ja Ristomatti Ratia panid oma abielule ametliku punkti ehk siis lahutasid.

Ristomatti Ratia andis lahutuspaberid sisse reedel ning Anu allkirjastas paberid juba varem Tallinnas. Ka Helsingi ringkonnakohus kinnitas Soome väljaandele, et paari lahutusavaldus on vastu võetud. Lahku mindi sõpradena.

Anu ja Ristomatti tutvusid aastal 1990 ning abiellusid neli aastat hiljem. Meediale on naine varemgi öelnud, et neil mõlemal on tegelikult oma elu ning traditsioonilisest abielust oli asi kaugel. Nad ei jaganud voodit ega kodu, nad ei istunud igal õhtul koos kodus teleka ees ega arutlenud päeval aset leidnud sündmuste üle. Sellegipoolest olid nad väga head sõbrad ja on seda ilmselt ka edaspidi…