ARVA ÄRA, MILLINE EESTI ÄRIMEES sõidab linna peal ringi roosa tõukerattaga!

Kes on see tuntud ärimees, kes aeg ajalt oma luksusliku maasturi toreda roosat värvi tõukeratta vastu välja vahetab, et sellega mööda linna ringi vurada? Selleks on ei keegi muu, kui Rein Kilk (62), kes on viimasel ajal meedias palju kõneainet pakkunud ja seda seoses skandaalse raamatuga "Kaval kilk ja kaksteist lolli. Pankrottimine kui uue aja hobusevargus."

Kes on see tuntud ärimees, kes aeg-ajalt oma luksusliku maasturi toreda roosat värvi tõukeratta vastu välja vahetab, et sellega mööda linna ringi vurada? Selleks on ei keegi muu kui Rein Kilk (62), kes on viimasel ajal meedias palju kõneainet pakkunud ja seda seoses skandaalse raamatuga “Kaval kilk ja kaksteist lolli. Pankrottimine kui uue aja hobusevargus.”

Rein Kilk jäi lugejale silma Viimsi linnaosas, kus ta parasjagu oma roosa tõukerattaga ringi sõitis ja tegelikult pole selles midagi imestada! Nimelt on Rein juba aastaid tõukeratast omanud ning meediale on ta sel teemal öelnud, et talle meeldib palju jala käia ja jalgrattaga sõita. Tõukeratas annab mehele hea füüsilise koormuse ja lisaks on see igati praktiline! Tõukeratast ei pea parkima nagu autot, vaid selle saab mugavalt kontorisse kaasa võtta.

Kui keegi linna peal roosa tõukerattaga meesterahvast ringi liikumas näeb, siis suure tõenäosusega on see Rein Kilk! Loomulikult on alati ka võimalus, et mõni teine ettevõtja on samuti otsustanud endale selle toreda liikumisvahendi muretseda!

Buduaar.ee