BIRGIT SARRAP ESITAS Eurovisiooni võidulugu eesti keeles. Video

BIRGIT SARRAP ESITAS Eurovisiooni võidulugu eesti keeles. Video

Eelmisel nädalavahetusel toimus Lissabonis Eurovisiooni lauluvõistlus, mille võitis Iisraeli osaleja Netta looga “Toy”. Leelo Tungal, kes on üks suurepärasemaid laulusõnade autoreid, on tänaseks sellele juba ka eestikeelsed sõnad kirjutanud ning alati särav lauljatar Birgit Sarrap kandis “Ringvaates” ette värskete sõnadega versiooni “Lelu”.

Birgit kinnitas “Ringvaatele” antud intervjuus, et kui ta laupäeval Eurovisiooni vaatas ja Netta lugu “Toy” kuulis, siis ta lootis, et see lugu ei võidaks ning ta ei peaks seda esitama. “Küllap oli mul siis sellist väljakutset vaja,” nentis ta. 

“Alguses oli see lugu minu jaoks üsna kohutav. Mulle see ei meeldinud ja ma ei saanud aru miks, sest selles laulus on ju huvitavaid nüansse. Kogu see komplekt ei toiminud minu jaoks. Aga nüüd, kui ma seda lugu väga palju kordi kuulama olen pidanud ja sellest oma versiooni tegema, siis selles laulus on tegelikult hetki, mis teevad sellest lõbusa ja toreda laulu ning tegelikult pean ma sõnad tagasi võtma – päris kohutav see ei ole. Lihtsalt see pole minu maitse, aga ma saan täitsa aru, miks see inimestele meeldida võib,” lisas Birgit. 

Neid häälitsusi ja seda versiooni, mida Netta Eurovisiooni laval tegi, Birgit täielikult jäljendada ei suuda. “Me võtsime lisaks bändikaaslastele kaasa ka minu hea sõbranna Carine Jessica Kostla, kes on kaasaegse improvisatsiooni magistri lõpetanud ja kes aitab nende häälitsustega.”

Kuigi Birgit pidi Iisraeli võistlusloo selgeks õppima ja seda esitama, ei hakata tema sõnul seda siiski kontsertidel ette kandma. “Ma arvan, et see on pigem esimene ja viimane kord. Samas kes teab – äkki nalja pärast. Kui tuleb selline tunne, et tahaks midagi väga naljakat teha, siis miks mitte.”

Vaata laulu eestikeelset versiooni “Ringvaate” lehelt siit

Sarnased artiklid