BLOGIJA LIZA LIND paljastas valusa tõe oma mineviku kohta

1 kommentaar
BLOGIJA LIZA LIND paljastas valusa tõe oma mineviku kohta
pilt: Liza Lind/Instagram

Imekaunis sotsiaalmeediastaar Liza Lind, kelle Instagrami kontolt võib leida nii kadestusväärseid bikiinipilte kui ka lummavaid reisikaadreid, tegi ausa paljastuse seoses oma minevikuga.

Ei ole saladus, et me kõik tahame olla ilusad ja saledad, ent tihtipeale võetakse selle nimel ette ekstreemsusi, mis võivad tervisele vägagi suure põntsu panna. Liza Lind tunnistab, et ka tema on saleda figuuri nimel ekstreemseid meetmeid proovinud.

“Ma olen aastaid vaeva näinud, et olla tervislik. Oli aeg, kus ma tegin kaks korda päevas trenni ja sõin äärmiselt vähe ja siis tuli periood, kus ma lihtsalt sõin korraga väga palju ja siis tundsin ma ennast kohutavalt. See näljutamise ja ülesöömise tsükkel võis kahe nädala jooksul aset leida. Ma ei ole ka tänasel päeval täiuslik, ma armastan magusat ja ma teen vahel kindlasti ka ebatervislikke valikuid, aga üleüldises plaanis on minu elustiil nüüd tervislik. Ma armastan oma keha ja isegi kui ma 150 grammi šokolaadi korraga ära söön, siis ei vihka ma ennast pärast seda. Ma ei näljuta ennast enam järgmisel päeval, et eelmise päeva patustamist tasa teha. Ma liigutan oma keha, sest ma armastan trenni teha. Ma ei tee trenni selleks, et kaalust alla võtta või et lihast kasvatada. Kõik see, mida sa teed, sest sa armastad seda, mõjub sulle hästi,” kirjutab Liza oma postituses.

View this post on Instagram

HEALTHY HABITS 🌱 For years I’ve struggled with really being healthy, I went from training twice a day and eating way too little to binge eating, then beating myself up about it only to repeat the exact same thing in two weeks time. I’m far from perfect now, I love sugar lol and definitely make unhealthy choices from time to time when it comes to my diet, but my overall lifestyle is healthy. I love my body, if I eat 150g of chocolate (ridiculous I know but it happens) I don’t look at myself in the mirror with disgust, I don’t starve myself the next day to “make up” for yesterday. I move my body, not to lose weight or to gain muscle, but just because I love exercise. Anything you do with love will always have a good results and everything you have to force yourself to do won’t. If you’re on the path to loving your body better, stay strong 💚 keep making healthy choices, keep moving, keep loving your body! #llpresets

A post shared by ✨TRAVEL • LIFESTYLE • BEAUTY✨ (@lizalindd) on

Sarnased artiklid