BLOGIJA LIZA LIND paljastas valusa tõe oma mineviku kohta

pilt: Liza Lind/Instagram

Buduaar

Imekaunis sotsiaalmeediastaar Liza Lind, kelle Instagrami kontolt võib leida nii kadestusväärseid bikiinipilte kui ka lummavaid reisikaadreid, tegi ausa paljastuse seoses oma minevikuga.

Ei ole saladus, et me kõik tahame olla ilusad ja saledad, ent tihtipeale võetakse selle nimel ette ekstreemsusi, mis võivad tervisele vägagi suure põntsu panna. Liza Lind tunnistab, et ka tema on saleda figuuri nimel ekstreemseid meetmeid proovinud.

“Ma olen aastaid vaeva näinud, et olla tervislik. Oli aeg, kus ma tegin kaks korda päevas trenni ja sõin äärmiselt vähe ja siis tuli periood, kus ma lihtsalt sõin korraga väga palju ja siis tundsin ma ennast kohutavalt. See näljutamise ja ülesöömise tsükkel võis kahe nädala jooksul aset leida. Ma ei ole ka tänasel päeval täiuslik, ma armastan magusat ja ma teen vahel kindlasti ka ebatervislikke valikuid, aga üleüldises plaanis on minu elustiil nüüd tervislik. Ma armastan oma keha ja isegi kui ma 150 grammi šokolaadi korraga ära söön, siis ei vihka ma ennast pärast seda. Ma ei näljuta ennast enam järgmisel päeval, et eelmise päeva patustamist tasa teha. Ma liigutan oma keha, sest ma armastan trenni teha. Ma ei tee trenni selleks, et kaalust alla võtta või et lihast kasvatada. Kõik see, mida sa teed, sest sa armastad seda, mõjub sulle hästi,” kirjutab Liza oma postituses.

https://www.instagram.com/p/CB3N2y8H-2b/