BLOGIJA MARI-LEEN ALBERS: jõin iga päev veini ja magu valutas

BLOGIJA MARI-LEEN ALBERS: jõin iga päev veini ja magu valutas

Blogija Mari-Leen Albers, kes koos elukaaslase Meelisega kasvatab pisipoeg Hedonit, tunnistab oma viimases blogipostituses, et ta on alati olnud suur veini armastaja ning lausa nii suur, et veel mõni aeg tagasi jõi ta igal õhtul veini, sest see aitas tal väidetavalt paremini uinuda. Elukaaslane Meelis ei olnud antud olukorrast just vaimustuses ning ta lasi Mari-Leenule loitsu peale panna!

Blogija Mari-Leen Albers, kes koos elukaaslase Meelisega kasvatab pisipoeg Hedonit, tunnistab oma viimases blogipostituses, et ta on alati olnud suur veiniarmastaja ning lausa nii suur, et veel mõni aeg tagasi jõi ta igal õhtul veini, sest see aitas tal väidetavalt paremini uinuda. Elukaaslane Meelis ei olnud antud olukorrast just vaimustuses ning ta lasi Mari-Leenule loitsu peale panna!

Nimelt tõdeb Mari-Leen, et ühel hetkel kadus tal kummalisel kombel veinijoomise isu ära. “Sõbrannad tulid külla, ma ei tahtnud nendega veini juua. Ma valasin küll endale klaasikese, aga see oli nagu vale. Mul polnud veiniisu. Mul ja ei olnud veiniisu, selle peale vangutavad kõik mind tundvad inimesed pead, mis mõttes ei ole veiniisu. Kui ma ükspäev sõbranna juurde läksin, kaasas mahl, siis ta oli – whattt, rase vä? Ma mingi, eii… Eile läks liiga paljuks. Aga kõik ongi harjunud, et ma olen alati pokaal käes,” muigab ta.

Kuid põhjus, miks veinijoomise isu kadus, on naise sõnul kinni hoopis selles, et ta on nüüd loitsu mõju all. “Mingi paar kuud tagasi kinkis Meelis mulle käevõru. Mäekristallist. Kui Meelis selle ostis, siis ta “loitsis” (mida sellega tehakse? programmeeritakse?) selle ära, et ma jooks vähem veini. Mul oli vanasti kombeks ikka igal õhtul klaasike-kaks võtta, et hea uni tuleks… Ja no mul pole sellist veiniisu enam. Kui ma varem jõin seitse päeva nädalas veini, siis nüüd joon maksimaalselt kolmel õhtul, oleneb kas keegi käib veiniga külas või ei. Niisama üksinda ma seda unerohuks enam ei võta,” on Mari-Leen veendunud, et programmeeritud käevõru võttis temalt isu veini juua.

Siis aga otsustas Mari-Leen kristallidesse pisut rohkem süveneda, et leida miskit ka maohaiguste vastu. Kes ei tea, siis mõned aastad tagasi käis ta maovähendusoperatsioonil. “Pärast oppi ma olen ikkagi tarbinud omep7, et see mao vähe paremas tasakaalus hoiaks ja haavanditel tekkida ei laseks. Ja kui ma oma käevõrud kätte sain ja need jooksva vee all programmeerisin, tundsin end nats imelikult, aga… Ma ei ole sellest ajast peale maorohtu võtnud ja mu magu ei anna lambi hetkedel tunda, et mul on vaja rohtu võtta. See ei valuta, ei tekita mingeid kõrvetisi ja muid piinu.”

Loe täispikka postitust Mari-Leenu blogis siin

Kas sina usud kristallide mõjuvõimu?