BLOGIJA MARI-LEEN ALBERS paljastas kogu tõe Malluka kohta

BLOGIJA MARI-LEEN ALBERS paljastas kogu tõe Malluka kohta

Blogija Mari-Leen Albers avaldas hiljuti blogipostituse, kus tunnistab, et tal on mitu palet: töö-marimell, blogi-marimell, EBA-marimell, lapsevanem-marimell, sõber-marimell ja päriselu-marimell. Naine rõõmustab, et tema ümber on inimesed, kes suudavad neid üksteisest eristada. 

Tulles nüüd uuesti ikkagi teema juurde, siis mul on äärmiselt hea meel, et ma tegelikult (isegi kui nad teesklevad, supertöö sel juhul) olen ümbritsetud inimestest, lasteaiakaaslaste vanematest, õpetajatest, tööandjast, kolleegidest, sugulastest, töösuhetest jne inimestega, kes suudavad eristada  töö-marimelli, blogi-marimelli, EBA-marimelli, lapsevanem-marimelli, sõber-marimelli, päriselu-marimelli…

Ehk siis.. Me oleme eelkõige inimesed. Ma just lugesin ühte oma vana postitust (aastast 2010). Tsiteerin: Ma olen üritanud hoida staaridega, kui neid nii nimetada saab, selliseid suhteid, et töö on töö ja vaba aeg on vaba aeg ehk et kui Lauri Pedaja saabub viie õllega pärast tööd meile külla, siis nendest asjadest ma ei kirjuta, olgu nad nii skandaalsed kui tahes. Iga inimene on eelkõige inimene, ka ajakirjanik.

Saate aru, see kes ma olen sõpradega, ei ole ma tööl, see kes ma olen tööl, ei ole ma blogis, see kes ma olen lapsevanemana lasteaias, ei ole ma blogis, see kes ma olen EBA korraldades, ei ole ma siin blogis, see kes ma olen päriselus ei ole ma blogis jne. Mul on mitu nägu. Jah, mind on üks, aga ma suudan ise need asjad eraldi hoida,” kirjutab ta. 

Seejärel leiab naine, et ka Eesti tuntuim blogija Mallukas ehk Mariann Treimann pole oma blogis see, kes ta päriselus on, vaid naisel on mitu palet.Või näiteks Mallukas, jah, ta võib nuttes laivi teha ja lolli peaga Mangi jagada ja kõik need “päris asjad” sinna juurde, sitanaljad, ülevõlli tekstid trussikumiisudest, dramaatilised blogiskandaalid jne.. Aga see ei ole see Mallu, kellega mina käisin vanasti veini joomas. Ja olgugi, et me ei ole praegu ma ei tea kui kaua veinil käinud, siis ma olen enam kui kindel, et päriselu-Mallu pole blogi-Mallu.”

Loe täispikka postitust siitSarnased artiklid