BRIGITTE SUSANNE HUNDI kallim miilustas teise naisega

BRIGITTE SUSANNE HUNDI kallim miilustas teise naisega

Eile õhtul, 15.veebruaril korraldas madratsifirma Napsie peo, kust osa võtsid üsna mitmed tuntud inimesed. Teiste seas väisas pidu näiteks raadiohääl Brigitte Susanne Hunt koos kallima Roniga, blogija Mallukas, “Prooviabielust” tuntuks saanud Helen Kõpp, stilist Ženja Fokin, blogija Kristina Pärtelpoeg jt. 

Nii Napsie ise kui kõik kohalviibinud inimesed postitasid peost ka sotsiaalmeediasse fotosid ning tundub, et tegu oli igati õnnestunud ja toreda peoga. Staarblogija Malluka Instagramis avaldatud pildilt selgub aga, et naine oli abikaasa Kardo koju jätnud ning veetis osa õhtust hoopis Brigitte kallima käte vahel. 

Nimelt avaldas naine Instagrami story’s kaadri, kus ta silmad kinni ning käed Roni näol tolle hella embust naudib. “Sebisin Ron Nõmmi. Talle meeldib,” kirjutas Mallukas kuuma kaadri juurde. 

Meelas klõps ei jäänud kahe silma vahele ka Brigittele, kes selle omakorda enda Instagrami story`s avaldas ning märkis juurde, mis ta sellest arvab. “See pole normaalne,” kirjutas blond kaunitar. 

Sarnased artiklid