BRIGITTE SUSANNE HUNT avalikustas, miks ta kallimaga veel lapsi ei tee

TV3 blogija ja raadiohääl Brigitte Susanne Hunt ja tema reklaamivaldkonnas töötav kallim Ron Nõmm pakkisid hiljuti kohvrid ning põgenesid Eestimaa külma talve eest päikese alla. Nimelt puhkab paar hetkel eksootilisel Taimaal. 

Brigitte on üks neist tuntud inimestest, kes pea igapäevaselt sotsiaalmeediasse uusi fotosid postitab ning seeläbi fänne enda käekäiguga kursis hoiab. Blondi kaunitari hiljutiselt Instagrami storys`t selgub ka tõde selle kohta, miks Brigitte Roniga veel lapsi ei tee. 

“Isa rääkis kunagi, et naised jäävad rasedaks, kui neelavad arbuusiseemne alla ja siis hakkabki arbuus kõhus kasvama. Nii, et mu outfit dropping hints to Ron like,” kirjutas Brigitte story`sse postitatud fotol, kus ta arbuusimustriga bikiine kannab.

Järgmisel kaadril paljastab naine, et tegelikult ei saa ta Roniga veel lapsi teha, sest on viimase peale solvunud. “Me ei saa last teha, sest minu ja Roni suurim tüli jaanuaris: Ron sõi mu vahepalaks mõeldud karamelliproteka pudingu ära ja see on mul siiani meeles ja teeb haiget.” Ilmselgelt on tegu siiski Brigittale omase peene huumoriga.