DANIEL LEVI VIINALASS on muutunud mees: “Ma ei tunne ennast enam ära!”

Muusik Daniel Levi Viinalass käis külas raadio Sky Plus stuudios Pühajärve jaanitulel, et rääkida oma tegemistest jaanipühade ajal. Daniel tunnistas intervjuus, et sellel aastal tähistab ta jaanipäeva esimest korda lapsevanemana ning seetõttu ei tunne ta kohati enam ennast ära. 

“Sellel aastal on sinu esimene jaanipäev lapsevanemana. Kuidas see teistmoodi on, kui varasemad aastad?” uuris saatejuht muusikult.

“Teistmoodi ongi see, et me praegu siiamaani vaatame, et kui hästi ta ennast päeval üleval peab, kas ta saab magada, et äkki toome ta ka siia jaanimelu kaema, aga eks me vaatame veel. 

Kui mult midagi lapsega seoses küsida, ma võingi temast rääkima jääda – see on selline lapsevanemate haigus. Ma ise mõtlesin, et ma ei ole kunagi aru saanud sõpradest, kes oma lapsest lihtsalt vatrama hakkab. Ma mõtlesin, et mina ei ole kunagi see vend, kes detailselt oma lapsest räägib.

Sattusime Genkaga ühele üritusele koos ja rääkisime kolm tundi jutti lapsejuttu. Aa, sul on nii, mul jälle nii… Ma mõtlesin, et kes ma olen ja ei tundnud ennast äragi. Täiesti teine inimene, uskumatu. Ilus on see elu,” rääkis Daniel Levi. 

Andi Raig pakkus lauljale lahkelt võimalust sealsamas ka benji-hüppeks, ent too keeldus kategooriliselt. “Mul puudub vajadus selle põnevuse järele. Mu elu on niigi ootamatuid ja ettearvamatuid asju täis. Ma olen ju värske isa ka nüüd, naine kuulab ka praegu. Ma oleksin kogu selle monoloogi kaela saanud, et kas ma tahan, et meie laps kasvab ilma isata. Mind te seal üleval kraana otsas ei näe,” raius muusik. 

Kuula täispikka intervjuud siit