DANIEL LEVI VIINALASS paljastas oma tunded isaks saamise teemal

Armastatud muusik Daniel Levi Viinalass ning tema abikaasa Eleri saavad peagi esmakordselt lapsevanemateks ning loomulikult on tegu igati oodatud sündmusega, mis muudab elu alatiseks. Daniel käis külas TV 3 Seitsmeste stuudios, kus ta rääkis oma tunnetest seoses isaks saamisega.

Armastatud muusik Daniel Levi Viinalass ning tema abikaasa Eleri saavad peagi esmakordselt lapsevanemateks ning loomulikult on tegu igati oodatud sündmusega, mis muudab elu alatiseks. Daniel käis külas TV3 “Seitsmeste” stuudios, kus ta rääkis oma tunnetest seoses isaks saamisega.

Daniel ja Eleri saavad peagi pisitütre vanemateks ning esimese lapse sünni puhul on emotsioone enamasti kordades rohkem, sest kõik on uus. Daniel tõdeb, et see hetk, millal tulebki sünnitama minna, võib nüüd juba tulla iga moment. “Iga hetk võib see kõne tulla ja siis tulebki minna. Meid ootab ees väga põnev uus eluetapp.”

Emotsioonidest rääkides ütleb Daniel, et neid on seinast seina. “Elevus, hirm ja kõik see segamini. Põnevust on palju.”

Tütre sünniks on kõik vajalik tänaseks juba olemas. “Põhiasjad on olemas küll. Vanker on. Meil on tegelikult nii head inimesed ümber ja kõik on kinkinud meile igasuguseid asju, et ma tunnen, et meil ei ole küll enam midagi vaja.”