Reklaam sulgub sekundi pärast

EDA-INES ETTI tegi oma 37. sünnipäeva kohta ausa paljastuse

Armastatud lauljatar ning hinnatud saatejuht Eda-Ines Etti tähistas laupäeval, 26. mail oma 37. sünnipäeva ning et õige päev langes just täpselt laupäevasele päevale, siis ei olnud ka põhjust sünnipäevaga seonduvaid pidustusi kaugemasse tulevikku edasi lükata. Selle erilise päevaga seoses tegi Eda-Ines Seitsmestele uudistele ka ausa paljastuse.

Armastatud lauljatar ning hinnatud saatejuht Eda-Ines Etti tähistas laupäeval, 26. mail oma 37. sünnipäeva ning et õige päev langes just täpselt laupäevasele päevale, siis ei olnud ka põhjust sünnipäevaga seonduvaid pidustusi kaugemasse tulevikku edasi lükata. Selle erilise päevaga seoses tegi Eda-Ines "Seitsmestele Uudistele" ka ausa paljastuse.

Nimelt tõdeb Ines, et tema vanus on juba selline, et pikka pidu enam ei ole. "Hakkasime varakult pihta, iga ka juba selline, et peod hakkavad varakult pihta, et siis saaks juba varakult koju ka," muigab lauljatar.

Sünnipäev möödus väikeses ringkonnas. "Sünnipäev läks lõbusalt, väikese tervitava mullijoogi ja armsate sõprade seltsis. Tore, et sattus laupäevasele päevale, siis oli põhjust kokku saada."