Reklaam sulgub sekundi pärast

38 PÄEVA KADUNUD: Markkuse vanemad jätkavad otsinguid

17-aastane Markkus jäi Võru linnas kadunuks ööl vastu 24. oktoobrit, mis tähendab, et noormees on kadunud olnud enam kui kuu aega, kuid tema vanemad ei kaota lootust ja jätkavad otsinguid seni kuni võimalik. Hetkeseisuga on Markkust otsitud 20km raadiuses Võru linna ümbrusest, kuid edutult.

17aastane Markkus jäi Võru linnas kadunuks ööl vastu 24. oktoobrit, mis tähendab, et noormees on kadunud olnud enam kui kuu aega, kuid tema vanemad ei kaota lootust ja jätkavad otsinguid seni, kuni võimalik. Hetkeseisuga on Markkust otsitud 20 km raadiuses Võru linna ümbrusest, kuid edutult.

 

Markkuse otsingutel on kaasa löönud mitusada koolilast, kaitseliitlast, Kuperjanovi jalaväepataljoni ajateenijat ja politseinikku. Otsingutesse kaasati ka helikopter, kuid noormeest ei ole õnnestunud leida. Ei saa välistada võimalust, et poiss on röövitud.

17aastane Markkus, kes õpib Parksepa keskkoolis, on kohusetundlik spordipoiss ning pigem tagasihoidlik ja rahulik. Markkus jäi kadunuks 24. oktoobri öösel kella 00.30 paiku ning viimati nähti teda Räpina maanteel Säästumarketi kaupluse juures. Politsei tuvastas linna ja erinevate asutuste turvakaamera salvestustelt noormehe liikumise.

Seni viimane teadaolev kinnitus Markkuse liikumisest on samal öösel kella 1.09 ajal, kui ta jäi L. Koidula tänaval maja nr 16a (Club Tartu) juures turvakaamera vaatevälja. Lisaks on tuvastatud noormehe liikumine sellele eelnenud ajal. Turvakaamerate salvestustelt selgub, et noormees on üksinda ning liigub justkui sihitult, ent kiirel sammul oma kodu lähistel paralleeltänavatel.

Markkus elab Tartu tänaval üürikorteris, sest jalgpallipoisi trennid lõpevad sageli õhtul hilja, mil maakodusse bussiga enam ei pääse.

Tänaseks on Markkus kadunud olnud 38 päeva ja tema vanemad on murest murtud, ent ei kaota lootust! 

Poja ema Marika Ossimova postitas oma Facebooki lehele 27. novembril uue abipalve, kus ta kutsub inimesi üles Markkust otsima:

Kallid inimesed! Pöördume teie poole jätkuvalt palvega, et leida meie kallis poeg Markkus. Seda valu ja ängi on raske sõnadesse panna. Meie elu seisab juba 35 päeva ja valu vaheldub vihaga, viha vaheldub selle meeletu armastusega, mida me Markkuse vastu tunneme. Me teame, et peame edasi rühkima ja ei tohi elule alla vanduda... kuid see valu, valu. Kui valu tapaks, oleksime juba surnud. Meie rühime oma perega edasi ja ei lakka uskumast, et me leiame lõpuks oma Kallikese, kuid see VALU... Me täname kõiki inimesi, kes on meid sellel raskel hetkel aidanud. See toetus ja hoolivus on imetlusväärne. MIS ME ILMA TEIETA TEEKSIME. Me oleme oma otsimisega jõudnud juba 20 km kaugusele Võru ümbruses, kuid kahjuks ei midagi. Kuskil peab ju Markkus olemaSeoses sellega me palume veel kord, et te vaataksite üle oma kinnistud ja selle ümbrused, veekogud, kaevud, keldrid, kuurid.


Me oleksime teile ääretult tänulikud!

Me oleme igasuguse info eest tänulikud. Soovi korral võib infot edastada ka anonüümselt. Meiega saab ühendust võtta läbi Facebooki või saata e-mail [email protected] või telefonidel 5283750 Marek, 56491652 Marika.

Me leiame Markkuse üles!!!

Marika ja Marek

.................................................................................................................

Aitame leida Markkust! Iga väiksemgi niidiots on abiks!

 

[gallery ids="1904974,1904982,1904988"]