Reklaam sulgub sekundi pärast

AITA PÄÄSTA pisikese Annabeli elu

Pisikene Annabel on pealtnäha täiesti tavaline tore beebitüdruk. Kahjuks aga avastati tal mõnekuuselt haruldane geenihaigus ning ravi on väga kallis. Seetõttu on Annabeli vanemad võtnud kasutusele kõik õlekõrred ning paluvad abi ka läbi sotsiaalmeedia. Ehk saad sinagi anda oma panuse ning aidata päästa tüdruku elu?

"Vanemate jaoks oli kõik hästi kuni 2,5 kuuseks saamiseni. Tänu perearsti ja Mustamäe Lastehaigla (tituleeritud lastearst Dr. Põder) kiirele tegutsemisele avastati Annabelil Eestis väga haruldane geenihaigus  spinaalne lihasatroofia ehk SMA (1 laps 10 000 imiku kohta), mille tulemusena ei arene edasi Annabeli käte, jalgade ja kaela lihased. Haiguse ravi Eestis puudub ja tundus täiesti lootusetu olukord," seisab Facebookis Annabeli aitamiseks loodud lehel. 

Tekst jätkub: "Eestis on sellise diagnoosiga lapsed määratud siiani surema (eluiga ei prognoosita üle 12 aasta).

KUID JUHTUS IME 
Üle maailma ilmus pommuudis uudsest geeni ravimist, mis ravib just seda haigust vaid ühe süstiga. Selle imerohu nimi on Zolgensma. Ravimi hind on maailma kalleim  2,125 miljonit USA dollarit. Oluline on siinjuures ka raviga sekkumise kiirus  MIDA VAREM ravi teostatakse, seda suurem on tõenäosus, et paranemine on täielik.

Koos suudame beebitüdruku elu päästa! Palun aita Annabeli!! 
Annetades ka väikese summa, aitad Annabeli grammi võrra ellu jäämisele lähemale. Anname armsale Annabelile võimaluse olla esimene laps Eestis, kes terveneb täielikult spinaalsest lihasatroofia haigusest ja kellel on ilus tulevik."

Annetused palun teostada:
Annabel Silk
a/a: EE752200221071733402, Swedbank